Skocz do zawartości

zarzadzanie projektami animacji - studia podyplomowe


mkocilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Jest taka sprawa... Znalazlam super fajne studia podyplomowe w Warszawie, tak jak w tytule "zarzadzanie projektami animacji". W programie nie tylko zarzadzanie, ale tez animacja 2d i 3d. Czyli cala magia polaczona z wiedza co z tym zrobic w praktyce. Problem polega na tym, ze z niezrozumialych dla mnie przyczyn od dwoch lat nie moga uzbierac kompletu chetnych (20 osob). Bylam tam na dniach otwartych i studia zapowiadaja sie naprawde bardzo bardzo interesujaco i profesjonalnie. Pomyslalam ze po prostu brakuje im reklamy wiec moze kogos ta szkola zainteresuje i uzbiera sie grupa, jesli nie na ten semestr (od 15 pazdziernika), to moze na nastepny, od marca. Zajecia raz na dwa tygodnie, takze online, cena przystepna. Szczegoly tutaj: [nie ten dział, a reklama w serwisie nie jest droga (ale przecież i tak tego użytkownika tutaj nie zobaczymy)]

Licze na Was!

 

mkocilla

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ach, ten marketing szeptany :D

 

Zgadzam się i powoli nie wiem co z takimi wątkami robić. Proponuję: http://max3d.pl/page.php?id=9

 

Coraz więcej użytkowników z jednym postem i odpowiadających z jednym postem. Jakiś czas temu przymykałem na to oko, ale tego robi się zdecydowanie za dużo i takie mętlenie oczu nie wiem czy jest dobre.

 

Momentami to wydaje się być smieszne. Miałem już jakiś czas temu napisać. Może po prostu usune te wątki.

 

Przykład: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=68353

 

Biteo trochę "spamuje" po czym zakłada nowe konto, na nowe konto w swojej domenie i odpowiada samo sobie (podbija w ten sposób wątek, wzbudza zainteresowanie).

 

Trochę to śmieszne. Wiem, że taki marketing istnieje, ale nie podoba mi się, że pojawiają się konta, która już nigdy więcej postów nie napiszą i służą wyłącznie do tego typu rzeczy.

 

Do tej pory przymykałem na to oko. Ale naprawdę robi się tego coraz więcej. I to jest już trochę irytujące. Najgorsze, że na pierwszy rzut oka widać po tych postach, że to marketing szeptany.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek wiele nie zrobisz, mozesz zablokować zakładanie tematów poza określonym działem dla osób z małą ilością postów ew. zablokować wklejanie aktywnych linków dla osób z

 

Mozesz też zapisać w regulaminie, ze reklama poprzez osadzanie linkow aktywnych jest płatna i przesyłać wiadomość do takiego podmiotu o konieczności uregulowania kwoty za reklamę w serwisie - mysle ze taka szkoła by się zdziwiła i niezle dała w dupę agencji, chocby za to, ze nie czytają regulaminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nic zrobię (na razie). Do tego stopnia to chyba, aż nie będę przesadzał.

Niestety firmy świetnie zdają sobie z tego sprawę i dlatego ta reklama jest coraz bardziej popularna. Ale też trzeba przyznać "odrzuca" od siebie w jakiś sposób. Jakoś te prowokacje do dyskusji (oprocz tej rozpoczetej przeze mnie) nie wzbudzaja zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, według mnie to poza bałaganem na forum takie posty przynoszą same korzyści i mają funkcję edukacyjną. ludzie robią się mniej naiwni i uodparniają na tę formę reklamy. nikt nie lubi żeby robić z niego idiotę, więc firma jedynie wyrabia sobie złą opinię. trzeba po prostu za każdym razem takie podchody pseudomarketingowców piętnować i wyśmiewać.

 

można by założyć osobny wątek i wklejać najśmieszniejsze przypadki oraz zrobić czarną listę firm które z tej irytującej i żałosnej formy promocji korzystają, będą spaleni w środowisku :)

 

swoją drogą, to straszne i smutne jak bardzo marketing wkracza w każdy obszar życia. mam kumpla który jakieś dwa lata temu zatrudnił się jako akwizytor, tzn doradca finansowy, i sprzedaje ubezpieczenia, polisy, III filar i takie tam. zdarza mu się podczas normalnej rozmowy zacząć mówić "językiem korzyści" albo wizualizować... ale chyba ludzie już naprawdę się uodparniają coraz bardziej skoro śmieją się z tego nawet w reklamie plusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności