Skocz do zawartości

Postać3d: twarz Edzia


kpulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio nocami skubałem sobie głowę wg zdjęć twarzy kolegi. Ostatnio trochę ugrzązłem, nie jestem pewien czy wszystko idzie w dobrą stronę i co dalej. Nigdy jeszcze nie skończyłem głowy, która by mnie satysfakcjonowała i mam zamiar skupić sie na tym wystarczająco długo aby chociaż modeling wyglądał dobrze. Wrzucam to tutaj z nadzieją na konstruktywne komentarze i liczę, że założenie tego wątku mnie zmotywuje trochę bardziej, bo ostatnio miałem trochę przerwy z tym.

pozdrawiam

 

edzio12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej. Powiem, że wygląda dobrze ;] chyba trochę zapadnięte ma policzki tak mi się wydaje, i czoło za szybko i za bardzo się zwęża. Jak chcesz oddać "istotę" kolegi tak jak w rzeczywistości, to nie wiem czy korzystasz ale jak masz referke to rób według am face i ustaw sobie jakiś profil do tego, i najlepiej z Top też. Ogólnie wygląda dobrze. zarzuć sobie jakiegoś smootha(wrzuć takiego rendera na forum) i zobacz wtedy czy nie mam jakiś bombek w siatce :)...tak najlepiej wyłapać błędy. Sam lubię dłubać twarze. będę tu zaglądał. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, bardzo ladna siatka:) Ogolnie moglaby byc rowniejsza, ale to mozna sobie zostawic na koniec:)

 

O podobienstwie trudno cos powiedziec, bo twarz zakryta siatka, a model niewysmoothowany;)

 

Dzialaj dalej, szkoda to wrzucic do szuflady. Moze trzeba bylo wziac sobie twarz kogos, komu chcialbys sprawic przyjemnosc portretem 3d, albo na kogo chociaz przyjemnie patrzec (no chyba ze to jest ta sytuacja, to przepraszam;). Wtedy zawsze jest dodatkowa motywacja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O podobienstwie trudno cos powiedziec, bo twarz zakryta siatka, a model niewysmoothowany;)

Właśnie.

Moze trzeba bylo wziac sobie twarz kogos, komu chcialbys sprawic przyjemnosc portretem 3d, albo na kogo chociaz przyjemnie patrzec (no chyba ze to jest ta sytuacja, to przepraszam;)

He, he dobre :)

 

PS. Chylę czoła za modeling głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe podłączyłem stary dysk i znalazłem ten plik... zamierzam to dokończyć i nauczyć się blendera :)

Nie wiem czy jeszcze skupiać się na modelowaniu czy iść w scultping.

mały update:

glowaq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności