Skocz do zawartości

Prezentacja LightWave'a 10


G.P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Everybody knows how powerful the Lightwave Modeller is". ?????????????????????????. Ja nie wiem. Dla mnie to jest ta część tego programu która zraża.

Generalnie Lightwave zawsze miał piękny renderer i dalej ma a ten nowy VPR - zazdrość mnie bierze.

Pozostałe nowości - GLSL - kto tego nie ma? ; Bullet - to samo.

 

Według mnie nowa wersja Lightwave nie poszerzy rynku ale za to utrzyma swój udział wśród bardzo ważnej grupy doświadczonych VFXerów, którzy teraz są po 40-tce i nie będą musieli zmieniać narzędzia. Oczywiście w USA. U nas to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej wersji nie chodzi ani o bullet, ani o VPR tylko o wdrozenie nowej architektury. Tez nie uwazam by ta wersja zdobyla szerokie grono nowych uzytkownikow, ale nie sadze by Newtek mial taki cel. Bardziej chodzi im o utrzymanie starych uzytkownikow do czasu gdy rozwina Core na tyle by z modelera i layoutu zrezygnowac. Zasadniczo jest to wiec wersja przejsciowa i kupienie sobie troche czasu na developing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie dziwne wrażenie że kolesie z Newteka jakoś tak na innej planecie mieszkają. Te wszystkie uber super nowości zdążyły stać się już dawno standardem a oni się tym podniecają jakby to było niewiadomo co. Z LW podziwiam jedynie modeler ale jak kogoś kręcił modeler to i tak używa Modo. Z tej podjarki "linear workflow" się uśmiałem :) podobnie jak z patetycznej muzyki przy pokazie HLSL.

 

...

 

HAHAHAHAHA doszedłem do UV Tool - "lightwave new UV unwrap tools" - ROTFL PO CAŁOŚCI :D

Edytowane przez Kroopson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności