Skocz do zawartości

Zakładanie firmy outsourcingowej - PKD


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

Takie nietypowe pytanie do tych którzy mają doświadczenie w prowadzeniu działalności. Jakie możecie polecić PKD przy zakładaniu firmy outsourcingowej? Głównie grafika 3d/2d (textury), także programowanie i usługi związane z grami (outsourcing, tworzenie, itd).

Edytowane przez _michal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja wpisałem wszystko z produkcją filmową (możesz potem prawie wszystko na fakturębrać), postprodukcją, produkcją sesji zdjęciowych (sukienki dla żony możesz na fakturę brać ;) no i reklama i co tam wszystko pod reklamę podchodzi.

Co di gier to nie wiem co się wpisuje.

pzdr ipowodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek nie odpowiada na moje pytanie. Ja wiem jak się zakłada firmę, jak mam dostać dotację, po prawdzie wszystkie wymagane papiery i pozwolenia już mam. Pytanie brzmi jaki PKD najlepiej wybrać przy pracy outsourcingowej 2d/3d/programowanie i pracy przy grach - developing i być może też wydawanie własnym sumptem.

 

@bartolomeo - dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oraz podaj wiele innych, typu sprzedaż hurtowa i detaliczna, i możliwie najwięcej związanego z artem, najlepiej pkd podać sporo ponad normę, nic to nie zmienia i nie kosztuje a później nie będziesz musiał w razie czego latać i dopisywać w dodatku dopłacając.

Generalnie jak stwierdzasz, że jakiś numer pkd się może przydać, wpisujesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Trochę tego wpisałem. Załóżmy jeśli chciałbym to co zrobię sprzedawać na www odbiorcy końcowemu, który numer można pod to podpiąć? Mówię o opcji download-only.

 

Wydaje mi się, że sprzedaż detaliczną gotowego oprogramowania - 47.41.Z (Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach), ale pewien nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności