Skocz do zawartości

Pokój audio video geeka ;]


khatake

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny projekt...obym ten skończył. Wizualizacja pokoju. Jako że moje umiejętności wizualizacji wnętrz są żadne liczę na waszą pomoc. Teraz zauważyłem że proporcje w oknie coś nie działają (wąskie wydaje się przez to że zewnętrzna część przez światło stała się biała...rendering to też nie moja mocna strona.). Oczywiście sporo rzeczy do wymodelowania jeszcze.

 

 

 

312xmqx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

smoku132 - bip by mieć jakiś odnośnik proporcji. Jakoś mi to zwykle pomaga nie spaprać ich dokumentnie ;p a zbyt leniwy jestem by latać z linijką po domu.

 

indian - to jest nas dwóch. też mam taką nadzieję ;p

 

Modzal - no właśnie kadr wydawał mi się super płaski i nudny aczkolwiek jeśli się podoba to narazie taki zostanie ;]

 

Dzięki za komentarze ale liczyłem na to że coś pojedziecie. Choć przy takiej ilości elementów co tu jechać ;p dobra wracam do roboty i postaram się niedługo wrzucić upik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem wzmacniacz...modelling bydlaka to ok. 4h a teraz go prawie nie widać;/ ale no materiały na pewno trochę mu pomogą. Stweakowałem trochę materaiły i oświetlenie. Takie przepalenia są za mocne ? Narazie dałem tylko mr sky i sun z portalami. Jest jakaś większa filozofia z oświetleniem dziennym interioru ?

 

28whrpd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle skoro modelowałeś wzmacniacz przez 4 godziny stworzenie sceny zajmie ci sporo czasu ALE! ale jak dasz materiały i będzie sporo rzeczy scena będzie naprawdę fajna

co do przepalenia hmm myślę ze jest okey, ja zawsze obserwuje mój duży pokój w który światło pada możliwe ze pogoda nie da ci przez jakiś czas okazji to zaobserwować ale jak będziesz mógł to się przyjrzyj ^^ powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty. Wzmacniacz 4h bo jest perfect taki jak w rzeczywistości tylko tego teraz nie widać :( do tego chciałem się poszarpać z xrefowaniem a że tego nie robiłem wcześniej to trzeba było zgłębić temat i to też wliczyłem w ten czas...ale no zgodzę się że trochę to zajmie ;] Problem polega na tym że jeszcze nie wiem czym tą scenę zapcham... No i faktycznie akustyki to tu dobrej nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalem ale no nie cisnę super jakości na próbne rendery ;p i tak mam potworny zwyczaj dodania elementu i renderowania przez 5 minut popijając herbatkę gratulując sobie dobrze wykonanej roboty...zamiast robić ;]. Bip postara się dostarczać rozrywki tak długo jak pomysły na głupie pozy pozwolą;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wygląda to tak (małym sampling by nie tracić czasu na render testowy). Nie wrzucałem materiałów głośników jako ze nie są skończone.

 

ux3z4.png

 

Problem jednak jest ze świeceniem się napisu na wzmaku. Wrzuciłem mapkę i na podglądzie materiału gdy bawię się mocą tego świecenia to widać zmiany. W scenie nie. Wzmak jest xrefem, tak samo jego materiał. Glow w archi&design wygląda tak (Kelviny olejcie bo ta wartość jest losową z tego jak się bawiłem materiałem ;p. Nie ważne co tam wrzucę nie ma to wpływu na render):

 

2qki7i1.png

 

Jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności