Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Renault 25 84\'


cine-FX

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm mnie dręczy ten za ostry kant na dachu za tylnymi drzwiami :/ piszesz że musisz zachować kształt drzwii ale problem jest gdzie indziej :) tak za zdjęciach wypatrzyłem że jest tam większy łuk gdyż cły dach jest lekko wyżej. u ciebie odrazu nad drzwiami robi się płasko a na fotce widze że tam powinien być właśnie większy łuk. i wtedy wszystko powinno wyjść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I jeszcze jedno zdięcie z prawego przodu.

Czy mozecie mi powiedziec od czego zalezy ile jest gwiazdek bo miałem 4 ale

je wcielo, nie wiem co jest i o co chodzi ???

 

Może propozycje jak go zrobić?

Czekam na komentarze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taki renderek gdzie poprawiona została cała klapa doszło niewiele bo

ta listewka na zderzaku, przycisk otwierający bagażnik oraz miejsce wycięte

w zderzaku na wydech, no cóż ale to zawsze coś :)

Wieczorem będzie:

-Końcówka wydechy

-miejsce na rejestracje i rejestracja

-wycieraczki

-spoiler

-i może szyby

 

Komentarze mile widziane nawet jezeli nie ma błędów to i tak coś napiszcie please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Bardzo staranny modeling, ale nie pochlebiaj sobie, pisząc, ze umieszczasz zdjęcie :) Jak skończysz to może będziesz tak mógł napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru sobie pochlebiać :)

Mój zamiar to jak najlepiej ukończyć ten samochód,

chcę zamknąć się w ok 400 000 poly z wnętrzem i kołami, niewiem czy to dużo czy

malo ale komp się wyrobi a jak będzie czas to animka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym będzie updacik, doszły wymienione elementy ale nie wszystkie (oprócz wycieraczek i szyb), jutro to zrobię i jeszcze znaczki i ewentualne poprawki, Potem swiatła, kółka, wnętrze, materiały, maybe animka :):):)

 

Jak narazie mogę tylko pomarzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

I kolejne dobre rendery... :) racuj dalej - 400 000 z wnętrzem?? Hmm.. no ale po co zakładać sobie jakieś granice?? Po prostu staraj się, żeby było jak najmniej, bo możesz obie nie wcelować.. Dajmy na to limit skończy CI się po wykonaniu nadwozia+podwozia i co z wnętrzem?? :)

Btw. dalej utrzymuje, ze to staranny model :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie piszecie ?

Tak przy okazji to wystrugałem sobie lusterka i wszystkie szyby oraz poprawiłem trochę dzwii. Jak coś się wam tu nie widzi to napiszcie wszystko mile widziane. Jutro pojawią się wreszcie te wycieraczki oraz lampy, potem może koła :)

Zobaczymy co szare komórki przyniosą.

 

--------------------------------------------------------------------

1. Nawet papier toaletowy wie, że należy się rozwijać :D

2. Szkoła jest jak media markt "powinni tego zabronić" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że jako samochód, to mi się nie podoba ten, ale model jest naprawde ładny :-) Sam jestem lebioda w modelowaniu samochodów;] zaczynałem z 10 razy i żadnego nie skonczyłem :P

Nie moge sie doczekać końca ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak ten samochód należy do mojego ojca sam się dziwię że tak mi się spodobał(niesamowite osiągi, luksus na max, nie tylko dla kierowcy)

Ma on przejechane ponad 0.5 miliona kilometrów na jednej skrzyni biegów, fakt że trochę chałasuje ale te skrzynie biegów posiadały takie samochody jak FORD GT40

,czy Lotus Esprit (te koncerny zaporzyczyły sobie tą skrzynię od renault).

Wg mnie w Polsce jest ok. max 250 sztuk.

Nie kręci mnie modelowanie takiego samego samochoddu jak inne(wszystkie są takie same (a podobnego do tego nie ma i się nie produkóje) jest jedyny w swoim rodzaju :)

 

Kontynuje modelowanie :D

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

1. Nawet papier toaletowy wie, że należy się rozwijać :D

2. Szkoła jest jak media markt "powinni tego zabronić" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i powracam po 3 dniach spędzonych na działce z bracholkiem i kumplem.

Teraz zabrałem się, a właściwie przed wyjadem do stworzenia przedniej szyby

oraz ułożeniu na niej wycieraczek (narazie przód) , niewiem czy są błędy przy

ich dopasowywaniu, ale mam nadzieję że coś wychwycicie :) sam nie wiem

czy są dobrze ułożone. Jak ojciec odda mi moje 512 MB ram-u to modeluję dalej.

I dziekuję za komenty, czekam z niecierpliwością na uwagi ...

nara.

 

 

Zycze zajebistych wakacii :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze mam nadzieję że go skończę ale jak narazie jadę na

wakacje do 20 sierpnia, więc update nie będzie ale za to jak wróce to biore się do

roboty.

Przez ten okres czasu fajnie bło by jak byście coś napisali :)

Niemogę się doczekać 3000 osoby oglądającej ten post ale ta liczba rośnie THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze mam nadzieję że go skończę ale jak narazie jadę na

wakacje do 20 sierpnia, więc update nie będzie ale za to jak wróce to biore się do

roboty.

Przez ten okres czasu fajnie było by jak byście coś napisali :)

Niemogę się doczekać 3000 osoby oglądającej ten post ale ta liczba rośnie THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie pytanie do was jak najlepiej pomniejszyć avatar z zdięć o różnej rożdzielczości żeby było bardzo wyrażne napiszcie program i jakie opcje ustawić.

po jutrze coś napewno będzie nara.

 

Będę zmieniać nick z cine-FX na ......... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak długa przerwa była że nie wiem co dalej. zacznie się szkoła i modeling spowolnieje, ale czy mimi to modelować go dalej na łamach tego forum, czekam a sugestie :)

Jeżeli tak to jutro render jeżeli nie to zobaczymy jak będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po bardzo szybkim i niedokładnym obejżeniu fotek tego "cudu" techniki ;)

 

najbardziej rzuciły mi sie w oczy nadkola Twoje są takie nijakie za mało hmmm "odstają" :) pozatym maska chyba jest troche żle wymodelowana (jej boki)

no i masz bugi na przednim zderzaku tam gdzie zaczynają sie te 2 rowki

 

ale nigdy nic niewiadomo tak to już jest z tymi samochodami projektowanymi od linijki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto tak prezentuje się tył po poprawkach krawędzi szyby tylnej i uszczelki wokół szyby (jeżeli coś jest nie tak to sorry ale tego nie poprawię bo zaginęły mnie wszyskie referki z kompa) rozwalił mi się sektor rozruchowy dysku i format był konieczny. Teraz tylko pamięć mi pozostaje :(.

Ale cóż wiąże się też to z tym że nie będę w stanie wymodelować wnętrza chyba że się stanie cód. Przepraszam też za zbyt długie zwlekani z renderami ale jakoś zabrakło mnie samozaparcia do tej roboty mam nadzieję że go skończę bo tylko część samochodów zostaje ukończonych na tym forum :(

Jak dobrze pójdzie i nie będę leniwy to porawię resztę wraz z tym co powiedział sikham, ma racje jest tam bug, ale nie znam pomysłu jak go naprawić.

Żegnam do następnego rendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

technologia napewno nie dorownaja, ale wiele z nowych (nie mowie wszystkie) odejdzie w niepamiec po tylu latach, naprawde malo juz pieknych aut.. nie mowie tez ze ta renowka nalezy do wybitnie pieknych ;p.. pewnie kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy mam nadzieję was nie zawieść, sikham próbowałem poprawić dokładnie tak jak napisałeś, ale ten przedni zderzak ma zupełnie inną budowę niż tylni wiec skombinowałem coś takiego przy okazi przebudowałem trochę linie zderzaka i maski potem trochę boki i szyba do poprawki i wycieraczki.Jeszcze tylko powiedzcie czy ta linia nazderzaku ma być bardziej ostra( chodzi o tą gdzie jest duże wygładzenie.

Jezscze raz dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jeszcze do oceny ujęcia samchodu widać tu te rowki poprawione, oraz inne jeszcze tylko zrobie podwozie światła i koła, póżniej lakier i zrobię wersję zabłoconą lub inną ładnie by wyglądał :)

A co do wnętrza dam narazie sobie spokój bo to kolejne 200 000 - 300 000 poly musiało by być super dokładne ale nie mam referek i texturek do niego więc narazie odpuszczam czekam na komentarze i do jutrzejszego update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham nie wiem o co ci zbytnio chodzi ale jak miałem referki to dało by się sprawdzić , ale nie mam już bo niestety miałem formata i wszystko papa.

Jednakże wydaje mi się że tam jest ok. za to poprawiłem tą szybę wraz z wycieraczką z przodu i zrobiłem tylną i oto 2 rendery przedstawiające to.

Jeszcze wieczorem wrzuce coś może światła i zrobie jakieś podwozie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten render najpierw światła przednie potem tylnie i koła, narazie tylko jedna część nie miałem czasu na zrobienie więcej, jak widać żarówka jest standardowa ale tego nie będzie widać poprostu muszą być ładne refleksy.

Do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki MC-Maxim nad lakierem pracuję ale ten lakier to zrobiony w 5 min i renderowany w 8 min.

SIKHAM jakie krzywizny przecież ja żadnych nie widze ! obracam model i nic nie poprawiam bo wprowadzi mnie to do grobu. Może chodzi ci o mylące HDRI pokaż gdzie one są i napisz co jest nie tak bo nie jażę.

Ale thx za komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności