Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Octopus


Beatou

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale nie chodzi o zaglebianie sie w logike i wogole, najprosciej mowiac, dla ciebie moze byc skonczona, ale biorac pod uwage tempo w jakim mozna wykonac taka prace oraz wlozona ilsoc czasu to jednak suma sumarum jest to render testowy dla wiekszosci z nas...

 

co do krytyki, to daleko temy czemus do osmiornicy, a material za bardzo sie swieci, tym bardziej jesli jest to scenka "podwodna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że obiekt to obiekt. Ilość pracy nie ma tu znaczenia. Jeżeli twórca uważa, że to obraz końcowy to koniec i tyle. Tak samo auta w clayu można powiedzieć, że to test, a już renderowanie cudzych modeli to już wcale by nie warto pokazywać:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem że to realistyczna wizualka ośmiornicy?

Wiem jak wygląda ośmiornica ;) dlatego napisałem "nie do końca ośmiornica"

Co za różnica ile czasu nad tym spędziłem? Mogę prysnąć farbą na płótno pomazać pędzlem i też będzie skończone według mnie. Będę miał fazę na zrobienie ośmiornicy to pokażę ją pod wodą albo jak wyłazi z akwarium i oblepia wszystko mackami.. w tym wypadku akurat wizja była inna :) Dziękuję za uwagę odnośnie materiału możliwe że faktycznie za bardzo połyskuje.. :) przyssawek nie ma bo to nie ośmiornica ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmiornica czy nie, nieważne. Przyznasz jednak, że jest to istota żywa. Wypadałoby więc wyposażyć ją przynajmniej w narząd wzroku albo sprawić aby był on w miarę widoczny. Macki, nieważne jakie, nie mają raczej zakończenia ostrego jak szpilka, chyba że są to kolce jadowe ale te z kolei też wyglądają inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności