Skocz do zawartości

Flash:projekt strony do oceny


m.barejko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

 

Strona bardzo fajnie zaprojektowana. Bardzo ladne zdjecia na pelnym tle. Jedyne co mi sie nie podoba to jak wybierze sie quintet z menu glownego i sa nazwiska osob, to ostatnie jest bardzo scisniete i na oko czcionka wydaje sie mniejsza. Pozostale maja wiecej przestrzeni miedzy literami. Rozumiem, ze maja one byc rozciagniete od lewej do prawej by wypelniac caly blok, ale moze sprobuj wyjustowac do lewej. Nie powinno to az tak zle wygladac. Rozumiem tez ze nie chcesz lamac imienia i nazwiska na dwie linie. Moim zdaniem wyrownanie do ktorejs ze stron wydaje sie byc dobrym pomyslem.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xaoo dzięki za odpowiedź!

 

No właśnie to był największy ból. Lider Quintetu nie chciał się zgodzić na to, żeby skrócić imię Sebastian do Seba (wtedy dobrze wyglądało) a niestety jego imię i nazwisko jest razem tak długie, że psuje całą koncepcję. Wiem, że teraz to nie wygląda zbyt dobrze w stosunku do innych nazwisk i pokombinuje tak jak piszesz.

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie strona robi dobre wrażenie. Jest trendi, przyjemnie się po niej klika (że tak napiszę).

 

Szczypta uwag:

 

* Menu jest prawie niezauważalne. Wygląda jak przypisy do logo. Część użytkowników może w ogóle go (menu) nie zauważyć. Podsumowując: menu jest, wygląda nieźle, ale jest ubrane w kostium maskujący. ;)

 

* Zamiast music off | full screen | pl lepiej jest zastosować piktogramy lub piktogramy + tekst. Oko szybciej odnajdzie i skojarzy znajomy "głośniczek" niż tekst "dźwięk". Tak to już jakoś jest z tymi piktogramami. :)

 

Pozdrawiam! Życzę (kolejnych) fajnych projektów. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, też nie zauważyłem menu w pierwszej chwili....

 

Poza tym dublują Ci się pozycje w menu (część odnośników quintet, prowadzi do bio). Wprowadza to trochę zamieszania... niby jestem w quintet... "ooo.. już nie"

 

Daj możliwość kopiowania tekstów...

 

To od strony użytkowej, a od graficznej... to myślę, że jest bardzo ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam projekcik bardzo ładny. Jak już chłopaki zauważyli wcześniej mało widoczne jest menu stronki. Poza tym u mnie na fullscreenie (moja rozdziałka to 1680x1050) wchodząc w "quintet" u dołu strony prześwituje tło z głównej. To z jakieś 4-5 px ale jednak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniać.

Design bardzo spójny, niszowy i na czasie.

Jak ktoś nie widzi, to nie powinien być na tej stronie.

Mam wrażenie, że to feeling a nie funkcjonalność jest celem tej stronki

i bardzo dobrze.

Gratuluję!

 

A kto powiedział, że feeling wyklucza funkcjonalność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności