Skocz do zawartości

Postać 3D: Potwór


Rekomendowane odpowiedzi

Takiego potworka ostatnio zrobiłem. Nie jestem z niego w 100% zadowolony, ale nie jest chyba najgorszy, więc wrzucam go tu.

 

caly.jpg

A tu sama głowa, która jest moim zdaniem nalepszym elementem.

 

glowa.jpg

 

Tu jest wersja w wysokiej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zly nie jest ,sam model nawet mi sie podoba choc popracowalbym jeszcze nad texturkami (oko bez wyrazu krew jakas taka i ogolnie teksturka troszke do poprawy) ale popracujesz i bedzie fajnie jeszcze jakies tlo by sie zdalo.powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... konkret zwierzak... tylko te kolce wzdluz kregoslupa to bym dal w takim kolorze jak pazury... bo tak to troche podobne do zebów są imo.

 

jaka techniką się coś takiego robi? nurbsy jakies czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to z-brusz?? mnie sie niepodooba ta \'miekkosc\' - czyli zeby, pazury, kolce nie maja tej ostrosci im przynaleznej - jak raminez napisal \'jak z gumy, plastikowa zabawka\'

 

ale model - jako tako - moze byc (pomysl fajny) - o texturach nie moowie bo ich wlasciwie nie ma

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksturki są rzeczywiście fatalne... wiesz... moze nawet lepiej by wyglądał bez tekstur w ogóle, jako czysty model...

A sam model.... fajny. Może brakuje czasami mięśni. Mogłeś go siut bardziej wyrzeźbić... i nie chodzi mi juz o detale, ale przód szyji i łączenie z mostkiem, uda oraz ramiona... klata jest w porządalu...

Rozumiem że to finished work, ale na przyszłość daj z siebie więcej... mam wrażenie ze trochę odpuściłeś... dał byś radę, jakbyś przysiadł nad tym porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R: dzieki za opinie, tym bardziej, ze masz racje. Faktycznie, tak jak juz pisalem i pisano - tekstury sa kiepskie. Jest to skonczona praca, wiec juz jej raczej nie bede tykal, ale na przyszlosc bede sie bardziej staral. Faktycznie w pewnym momencie odpuscilem. Nastepnym razem bardziej przysiade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności