Skocz do zawartości

Wiz:Mieszkaniówka


jarross

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rynny, jak najbardziej. W tym przypadku są ukryte w warstwach ocieplenia.

Jeśli chodzi o klamki to owszem powinny się znaleźć w klatkach schodowych (wszystkie tarasy i okna balkonowe są otwierane do wewnątrz) ale w tej skali nie uważałem za stosowne by je nanieść (w domku jednorodzinnym pewnie by się pojawiły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj na ludzi. Są ok. Bez nich wizki byłyby puste. Są najwyżej niektórzy źle poobracani względem słońca i zeskalowani. Reszta natomiast czyli całe 3d smutne. Wydaje się wręcz, że wrzuciłeś to co szybko musiałeś zrobić nie patrząc, że błędy popełniłeś. Ot choćby chodnik włażący na samochód czy brakujące tekstury opon. Jak dla mnie za szare to otoczenie. Niebieskie niebo, które widać w odbiciach i w tle ma się nijak do cieni. Co do rozciągniętych samochodów (obrazek 2) to ja w takim przypadku przy takiej ogniskowej skaluję je żeby nie drażniły oczu. Nikt nie pozna, że coś z nimi jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, masz rację z tymi krawężnikami. Niebo u mnie jest aż za niebieskie ale pewnie mam źle skalibrowany monitor. Białe słońce? możliwe, wychodzą moje braki w postpro, a że tutoriali jakoś mało to nie mam skąd czerpać wiedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności