Skocz do zawartości

Postać 3D:Mantrin up01


Kruku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, ostatnio oglądałem filmik Titan AE i postanowiłem spróbować wymodelować jedną z ciekawszych postaci ;].

Zasadniczo nie robię postaci tym bardziej w ten sposób więc licze na to że mnie poduczycie i pokierujecie :>.

copyofg1.jpg

 

41478870.jpg

80818526.jpg

62212087.jpg

Edytowane przez Kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie znam sie na tym, ale totalnie nie odpowiada mi sam koncept. postac jest glupia, zero jakiegos sensu fizycznego. hehehe az mnie denerwuje, glownie mi chodzi o nogi, bo sa zupelnie bez sensu: ]

 

pozdr

 

Może to kwestia rozłożenia ;] oryginalnie to wygląda tak

97220542.jpg

 

 

Jednak to w animcach są najbardziej odjechane postacie :} pomijając ich fryzury XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postac jest glupia

 

umarłem :D

 

Pomysl nad nadaniem charakteru postaci, te nogi sa raczej mięśniami a nie żelką, zrob cos z głową bazujac bardziej na tych referkach. Ogolnie base nie jest zły, chcesz to rzeźbić dalej w jakims zbraszu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie myślałem żeby wrzucać tą postać do zbrusza bo jest dosyć prosta ale w zasadzie niezły pomysł ;] zawsze można dodać jakiś detal chociażby dla textury.

Na razie chciałem ogólny zarys i topologię zrobić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jak spojrzalem na twoja prace pomyslalem, czemu to cos ma 2 kolana? No ale jezeli tak ma byc to czekam na upy;) wg mnie powinienes posatwic na realizm a nie cartoon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, dzięki za pomocne komenty ;] teraz to już na pewno zrobię bardziej realistyczny niż toonkowy model ;]. Zanim dam do ZB chciałem wycisnąć z HP ile tylko mogę.

Puki co mały up

26127440.jpg

94523084.jpg

 

Mam trochę problem z nogami ;/ może macie jakieś przykłady takich rozwiązań ptasich nóg XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności