Skocz do zawartości

upgrade phoshopa 7 ?


yarosh

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie czy jest możliwość upgradu do jakiejś współczesniejszej wersji photoshopa 7 ?

jak się ma sprawa z licencjami przy odkupywaniu w/w programu ?

wiem że temat był wałkowany, ale z nowszymi wersjami PSa a nie wiem jak to się do takiego staruszka

 

i przy okazji jak wygląda sprawa ze zbywaniem licencji w przypadku corela ?

 

Pozdrawiam i z góry dzięki

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dzięki ola-f wiem o tym ale nie widziałem 7, najwyżej od cs2

a gdzieś na forum angielskim wyczytałem, że można upgradować z dowolnej wersji z tym że od 8 kiedy weszło CS,

jeśli od chyba 5 do 7 to wtedy jakiś nowy serial trzeba, którego zapis adobe zmieniło przy wprowadzeniu CSa, a wcześniejsze wersje czyli przed 5 to już trzeba kontaktować się z adobe,

a pytam się bo może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie, a mi pozwoliłoby zaoszczędzić troszkę pieniążków ;]

 

 

no i jak się zapatrujesz(-cie) się na corela? na razie w moim zasięgu jest x3 box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zapatrywałem, bo w cenie flasha w polsce mialem CS production premium z USA z after eff i premierą. Lepiej kupic Corela OEM jezeli Tobie wystarczy. Program jak każdy, warto jednak pozmieniac klawisze skrótów - na szczescie jest to dość proste. Mozesz miec problem jak czesto pracujesz na cudzych rzeczach albo wymieniasz się zleceniem z innymi - wtedy jestes malo kompatybilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh oemy do mnie nie przemawiają jakoś, nie wiem do czego one sie przypisuja do płyty głównej ? dobrze rozumiem ze będzie dany program w oemie przypisany do danego kompa tak ? czyli jakis tam podzespół zepewne będzie niewymienialny ?

 

btw wystarczyłby mi inkscape czy gimp, ale przygotowanie do druku i kompatybilność jest dosyć kłopotliwe czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności