Skocz do zawartości

Scena 3D: Galeria \"na Plantach\"


Noic

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ostatnia wizualizacja (i pierwsza którą tutaj pokazuję)... Projekt galerii w parku \"Planty\" w B-stoku. Jest to projekt kursowy na uczelni (chyba 6 semestr), który teraz udało i się \"zwizualicować\". Wizki juz skończone, chociaż nie dopracowane :( zrobione w Maxie 6 + Vray, Dof zrobiony w Photoshopie (trochę nie wyszło) zresztą sami zobaczcie

 

galeria01.jpg

galeria02.jpg

galeria03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

krde ja nie wiem co to za moda na ten dof ostatnio. wszyscy fotograficy robiacy zdjecia architektury staraja sie uzywac jak najdluzszych obiektywow tak by wszystko bylo ostre a piony byly pionowe.

 

strasznie ciemno, gi prawie nie ma, trawa chyba lepsza bylaby bitmapowa. bardzo kiepskie chodniki i krawezniki. ogolnie nie ciekawe oswietlenie. w wizualkach architektonicznych trzeba naginac rzeczywistosc.

 

architektura ok, choc troche brakuje jakis krzakow wokol budynku. gdzie dokladnie na plantach mialoby to stac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do glebii ostrosci zgadzam sie z akdsn - takie zdjecia robi sie na malutkich przyslonach choc przypuszczam ze na f5.6 nieostrosc i tak bylaby o wiele mniejsza! Takze zabawy z GO zostaw sobie tam - gdzie sa naprawde potrzebne. Poza tym kolor trawy do korekty.

Ale pierwsze ujecie nie jest zle, gdybys wprowadzil wymagana ostrosc - powinno byc w miare realistycznie. Hmm vizka przy zaciagnietym niebie (skajlajt) - ciekawy efekt, musze kiedys sprobowac bo zwykle daje Directa + jakies chmurki :) Miekkie leniwe cienie czasem dobrze graja i wprowadzaja dosc wierny \"odczyt\" obrazu.

 

to tyle.

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności