Skocz do zawartości

Scena 3D : Prison


kx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi to przypomina cele ale w klimacie \'roku 1984\' - cos bardziej jak pokoj do infoktrynacji - to okno - jak jakis televizor w ktorym leca tresci akurat wlasciwe

 

drabinka do poprawy (moze nawet do radykalnej przerobki)

 

brak detali troche razi

 

krzeslo wchodzi w dolna prycza - czy mi sie tylko tak wydaje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się nie znam ale dla mnie to tylko kilka boxów poskładanych w całość (?). gdzie są jakieś ślady spawań przy drabince i pryczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to jest skończone??

 

Jeśli tak, to dziwię Ci się, że to tu wrzuciłeś, połowa obiektów nie jest oteksturowana (np. listewki przy krześle) lub tekstura na pryczy któa imho jest rozciągnięta. Modeling też nie zachwyca, kilka boxów z chamferem, pare splajnów :\\ . Światło też takie sobie.

 

Moja opinia, hmm wrzuć to do wipa i popracuj nad tym bo pomysł jest ok, ale wykonanie... jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kx wiadomo ze ci sie podoba skoro uznales ta prace za skaczona

>to za malo....jak na dobra prace...

>ogulnie razi prostota....moze i komus podoba sie GI ale nie mi....jest takie sztuczne ....

>brakuje tego ciepła renderu

>poprostu razi mnie brak zapału do tej pracy

>faktycznie to modeling jest troszke simple...jak na ciebie....

>popracuj bo z tego moze wyjsc niezla scena....

>tylko popracuj a nie wrzuc do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drabinka do piętrowego łóżka? Co to, jakiś luksusowy apartament jest? :) Żeby taka scena zaczęła wyglądać to musisz z dwa razy tyle nad tym popracować. I skupiłbym się nie na teksturach, a obiektach, bo tu bardzo skąpo jest. Spróbuj prześcieradła, może starą gazetę, kraty (tylko nie z pionowych prętów). Jak dasz w tym oknie jakieś ładnie wykute kraty, to zobaczysz jak ci pięknie wyjdzie cień na ścianie. Rusz tę prackę, bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności