Jump to content

[Kryzys]: "rycerz - eremita"


teli

Recommended Posts

"An old Hermit Knight can't stand a view of war crimes so he leaves a peaceful path he has choosen in his past. Once more he grabs his rusty sword - probably for a last time."

 

--------------------------------------------------------------------------

To raczej koniec - pracy się naskładało i trzeba się już brać za coś innego :) Dziękuje za wszystkie uwagi - jeśłi znajdziecie jeszcze jakiegoś mega babola to może jeszcze uda się coś poprawić. Dziękuję wam również za inspirację - świetne prace się pojawiły w tym konkursie.

 

a7475498e951449c.jpg

 

hermit8.jpg?t=1300702338

 

detal: http://images38.fotosik.pl/730/a8bea047ebd497af.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było - ostatnio średnio mam czas żeby coś namazać :/ Jest prawdopodobne ze tego też nie skończę w terminie choć czasu jak na razie wydaje się sporo. Wrzucam teraz 2 szkice do tematu - w obu jest coś co mi nie do końca podchodzi - aktualnie bardziej przychylam się do 2 wersji - w tle płonąca wieś ma być ostatecznie - ale raczej jako dym na pochmurnym niebie i stada ptaków ;) Macie jakieś uwagi to śmiało piszcie - serio pomoc się przyda :)

 

hermit2.jpg?t=1295307960

Edited by teli
Link to comment
Share on other sites

dziękuję :) ostatnio znalazłem chwilkę więc postanowiłem wrzucić podmalówkę z koloru i wstępne światło dać, powoli widzę jak to chciałbym skończyć ;) daleka droga jeszcze i wyjdzie pewnie inaczej ;p

 

hermit5.jpg?t=1296565500

Link to comment
Share on other sites

ufff... wreszcie pokończone sprawy pozwolą mi nieco wrócić do pracy nad tym :) - lekka zmiana kolorystyki i pociągnięcie wstępnego zarysu tła i postaci. Piszcie proszę jeśli widzicie, że coś nie gra - lepiej teraz niż bliżej końca pracy :)

 

hermit6.jpg?t=1298477718

Link to comment
Share on other sites

Ten żółty glow - za dużo go, jest wszędzie. Lepiej mniej, w stosownych miejscach. Może też wygląda dziwnie ze względu na kolor, bo biała (albo przepalona na biało) chorągiew chyba nie powinna się żażyć na żółto na niebieskim tle.

 

Coś mi się nie zgadza z perspektywą miecza, wygląda jakby był skierowany bardziej w bok, nie na tyle do przodu żeby dotykać tej głowy.

Link to comment
Share on other sites

teraz to widzę - glow koniecznie do zredukowania - miejscami całkiem go wywalę. Co do miecza to dzięki bo naprawdę nie zwróciłem na to uwagi :) może bardziej zadziałam tam podświetleniem go od spodu + skoro tak blisko nad ciałem jest to można by coś z cieniem pokombinować

Link to comment
Share on other sites

Świetna kreska, podobać mi się. :) Z tego co mi się rzuca do oczu to tatuaż na tym trupie zupełnie nie wygląda jakby był tatuażem i jeszcze to koło - lepiej by wyglądało jednak jakby nie było rozerwane po obręczy bo trochę wisi no i ma skopaną perspektywę. A to ciałko może trochę bardziej blade(edit:w sensie, że mniej różowe), chyba, że jest jeszcze ciepłe...(?)

Edited by ItalianCopper
Link to comment
Share on other sites

Ja bym w ogóle z tatuaża zrezygnowała, ciało bez niego jest jasne i "niewinne", tatuaż dla mnie trochę to psuje.

 

Oddzieliłabym trochę kolorystycznie rękę zabitego mężczyzny od ciała kobiety, teraz na pierwszy rzut oka wygląda jakby ręka wyrastała jej z pupy.

Link to comment
Share on other sites

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy