Skocz do zawartości

Spis Firm 3D?


3DDK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam już od parę godzin w internecie i tutaj na forum, ale niestety nie mogę znaleźć :( Może to wina mojego nie doskonałego polskiego (mieszkałem prawie całe życie za granicą) albo mojego nie współpracującego mózgu :D Ale w końcu zdecydowałem się napisać nowy temat. Więc przepraszam jak to już gdzieś jest napisane albo oczywiste.....

 

Zna ktoś jakiś spis firm 3D w Polsce albo lepiej w trójmieście i okolicy?

 

Szukam stałe zatrudnienie lub współpracy w większych projektach.

 

Za pomoc i dorady bym był bardzo wdzięczny!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Być może warto zamieścić ogłoszenie w praca szukana pisząc coś więcej o branży bo samo "3D" jest zbyt szerokie - wizualizacje, gry, modeling, teksturowanie...

 

Warto przejrzeć również ogłoszenia w dziale bez ogłoszeń za "FREE".

Spisu firm jako takiego nie ma, ale myśle o stworzeniu takiego katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!

 

@Adek: No właśnie już zacząłem pisać konkretne ogłoszenie, ale stwierdziłem że jeszcze za szybko. Na razie chciałem się rozeznać. Do końca marca mam jeszcze zlecenie w Sopocie a dopiero w lutym będę miau czas żeby zrobić Showreel z aktualnymi animacjami...... Tak w ogóle to jestem 3D Generalist. Pracuję od 4 lat głównie na Softimage, Mudbox, AfterFX i Photoshop, a przed tym to tylko bezpłatny Hobby był :)

 

@bartolomeo: w sumie chciał bym zostać w okolicy trójmiasta, ale też zastanawiałem zrobić wycieczkę do Warszawy... może mi się spodoba? Tam na pewno więcej firm jest.... No, Platige Image to szczyt :) Ale jak byś miau czas i chęć to taki spis na pewno też by było przydatny ;)

 

@Shogun 3D: Szkoda że tam nie ma firm z polski :( Taki spis z całego świata jest dla mnie lepszy na xsibase.com pod "Jobs". To wszystko prace na Softimage....

 

Może ktoś jeszcze zna takie firmy w okolicy trójmiasta?

 

//edit: @Adek dzięki za tip w poszukiwaniu w innych działach.... tam też są interesujące projekty.

Edytowane przez 3DDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Televisor

..:: LIGHTCRAFT ::..

PACKSHOT

HumanArk

expresso.com.pl - art house Expresso.com.pl

ORKA POSTPRODUCTION Orka Studio Postprodukcyjne

Platige Image

AlienFX Sp. z o.o.

Badi Badi Fx Studio BadiBadi Fx Studio. Projektowanie i realizacja efektów specjalnych. Badi Badi fx studio +48223132222 fax. +48223132223 Aleja Wilanowska 281 02-730 Warszawa.

BOX POSTPRODUCTION LUNAPARK motion arts collective

Lunapark

Ars Thanea - Creative Agency / WORKS / THE WITCHER 2 - DUEL Ars Thanea is creative studio focused on creation, design and new technologies.

☑ SoInteractive - Agencja Interaktywna | WebDesign | E-marketing SoInteractive to agencja interaktywna z nowym świeżym spojrzeniem na kreację wizerunku oraz tworzenie stron internetowych. Robimy to dobrze i interaktywnie!

Breakthru Films | PL | kontakt | BreakThru Films Łódź

FutroFilm

3de - 3de ertyrte rtyer yery

home : : suspend.tv FX supervising for tv promos and feature films. Scene rethink for effects realisation. Preparation for shooting. Dividing postproduction into 2D or 3D tasks. Cost estimation.

TPS - television professional studio

Nextmedia Next Media firma zajmująca się kreatywną postprodukcją filmową, reklamową i telewizyjną...

Animatic Studio - animatiki, animacje 2D & 3D Animatic Studio - pierwsza w Polsce firma wyspecjalizowana w tworzeniu animatikow do reklam. Ma bogate doswiadczenie w tworzeniu animacji komputerowych i oferuje roznorodne style graficzne

Mojotribe

The Chimney Pot Warsaw

Cynamon

nielegal.pl

www.nielegal.pl - oferujemy niestandardowe rozwiązania z zakresu produkcji i postprodukcji materiałów audiowizualnych dla oczekujących nowości firm

ELM Entertainment and Licensing Management ELM Entertainment and Licensing Management

news EYESCREAM studio postprodukcji eyescream - studio postprodukcji

 

 

To oczywiście nie wszystko. Paru brakuje, ale dopisujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Dzięki za linki! No to już o wiele więcej niż ja znalazłem. Od razu zobaczę.

 

Jak by komuś jeszcze jakieś poważne Firmy 3D przypomniały się to warto wpisać. Może uda nam się jakiś spis zrobić.... To by było bardzo przydatne...... Ja raczej w trójmieście szukam, ale jak coś znajdę to oczywiście też wpiszę.....

Edytowane przez 3DDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności