Skocz do zawartości

Jak długo robi się taki film?


P.I.W.O.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj P.I.W.O :D Chyba nie złapałeś żartu odpowiedzi :D To jak jakby zapytać jak długo renderuje się jeden obrazek. Przecież to zależy od rozdzielczości, szybkości kompa czy też kompów itp. Tak samo przy realizacjach tego typu. Zależy od wielu czynników. Między innymi od wielkości teamu. Im więcej osób, tym szybciej można dany projekt przepchnąć (o ile prowadzi go doświadczony lead i projekt jest dobrze zorganizowany). W filmiku, który podlinkowałeś jest MULTUM fragmentów z różnych realizacji. Więc może powiedz o który fragment Ci chodzi i wtedy możemy spróbować powróżyć z fusów, rozbić to na poszczególne taski i oszacować ile by to mogło zająć MNIEJ WIĘCEJ...

Ale bez tego, to myślę, że 7 dni spokojnie ;) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekleje to co Kris napisal, to tak odnosnie twojego "doprecyzowania"

 

W filmiku, który podlinkowałeś jest MULTUM fragmentów z różnych realizacji. Więc może powiedz o który fragment Ci chodzi i wtedy możemy spróbować powróżyć z fusów,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja jeszcze poproszę o rozwinięcie tej części bo nie pojmuję:

"i chodzi mi nie o wyrenderowanie tylko o sam projekt, już bez animacji/renderingu,"

 

Czyli odejmujemy animację, odejmujemy rendering... znaczy się pytanie brzmi "ile czasu potrzeba na wykonanie modeli?" ... a może chodzi o modele i tekstury? A może o modele, tekstury i shadery? A może modele, tekstury, shadery i oświetlenie? Co z compositingiem? Też liczymy czy odpada?

 

No ale określ, czy chodzi o całe to demo i wszystkie spoty, czy jakiś jeden wybrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli odejmujemy animację, odejmujemy rendering... znaczy się pytanie brzmi "ile czasu potrzeba na wykonanie modeli?" ... a może chodzi o modele i tekstury? A może o modele, tekstury i shadery? A może modele, tekstury, shadery i oświetlenie? Co z compositingiem? Też liczymy czy odpada?

Też. Chodzi mi o całe demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek prezentuje projekty w których brał udział - pracował nad tym z wieloma ludźmi o różnych specjalizacjach. Kto wie z iloma! Z tego co widzę pracował głównie jako człowiek od oświetlenia i shaderów, więc jak oglądasz ten reel to patrz tylko na to co robił i weź sobie do serca to co napisał asblaze.

Edytowane przez Grave
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności