Skocz do zawartości

KrakJam 2011 - spróbuj swoich sił w tworzeniu gier!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

KrakJam to lokalna, krakowska edycja ogólnoświatowych zawodów tworzenia gier - Global Game Jam. W jednej sali, w jeden weekend, a dokładniej w 48h spotykają się zawodnicy - młodzi, dorośli, amatorzy, zawodowcy, programiści, graficy, w celu stworzenia różnych gier.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1579

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciekawy pomysł, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że miałbym pracować nad muzyką do gry albo nagrywać dźwięki w jednej sali z masą innych ludzi. Poza tym trzeba by na taką imprezę przyjechać busem ze sprzętem do pracy. Oczywiście patrząc z perspektywy dźwięku czy muzyki. Programiście wystarczy taboret i laptop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest taki punkt :

doświadczenie w tworzeniu gier... będzie zbyt mało czasu by zaczynać od zera.

blade pojecie mam ... ;P pozostale punkty bym spelnial ale czy to wystarczy zeby nie psuc innym zabawy ? i pracy ?

ale glowne pytanie czy ktos byl w zeszlym roku ? i czy ktos sie wybiera w tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem (programista). I w tym też się wybieram. W tamtym roku miałem egzaminy tuż przed KrakJamem i jeden zaraz po, w tym mam wszystkie po. Aale, nie jest tak źle. ;)

 

A z tym początkującym, to jest tak, że programista na pewno odpada (taki zupełnie początkujący), bo cały czas by musiał poświęcić na uczenie się czegoś na miejscu, zamiast na działanie, a czasu niestety jest mało. Grafik ma pewnie lepszą sytuację, ale na ile? Jeśli 2D i umie rysować, to raczej nie powinien mieć problemu, jeśli 3D i chce tworzyć niesamowite modele... to trochę brakuje tam na to czasu. :D Chociaż rok temu był grafik 3D, tworzył fajne modele statków kosmicznych, ale potem wrzucał prerendery do gry 2D, ciężko zaprogramować fajną grę 3D w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności