Skocz do zawartości

Pytanie: (Flash CS5) Jak usunąć klatki z Motion Tween


torm

Rekomendowane odpowiedzi

... no właśnie, czy jest to w ogóle możliwe? czy da się w ogóle coś takiego zrobić? czy jaskółki odlatują na południe?... ;)

 

ok... nie wszystkie pytania są dla mnie istotne... ale mam problem z Motion Tweenem... czy da się usunąć tylko jego fragment?

 

z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

motion tween to porażka. usunąć się da ale nie zachowa animacji w stanie jaki był w danym miejscu przed obcięciem. Możesz zaznaczyć klatkę zdaje się z ctrl albo jakoś. anywaay poroniony ten system animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czujesz się na siłach grzebać nieco w AS to polecam poszukanie gotowych klas albo korzystanie z klas zaimplementowanych, jest tego sporo i efekt jest dokładnie taki jak chcesz. Inaczej lepiej zostać przy Classic Tween. Minus jest taki, ze nie ma akcji 3d, plus taki ze nie ma akcji 3d, ktore są totalnie spartaczone na poziomie edycji graficznej i kompletnie nieprzewidywalne a do tego zbugowane. Trzymaj się z dala, kiedys tak sie wpuscilem na minę z jedną prezantacją. Nie dość ze wolne to jeszcze pełne błędów w wyświetlaniu z poziomu swf'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f w zasadzie z tym controlem to już nie jest tak źle... bo można sobie ustawić punkt klatki kluczowej w dowolnym momencie :) dzięki za info :) rep leci (jeśli mi pozwolą siły wyższe...)

 

--edycja--

 

no i nie pozwoliły... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności