Skocz do zawartości

Wiz: English Dining Room


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Koncepcja fajna. Chociaz nie jestem specem od vizek to pow ci co mi nie pasuje:

przesadziles z tym lens flare, lepiej byloby jakbys dal glow na te palace swieczki(chyba ze klient tak chcial, bo z doswiadczenia wiem, ze klientom rozne rzeczy sie podobaja);

na zyrandolach brakuje efektu glow, wygladaja sztucznie i tak jakby nie swiecily(w porownaniu do swieczek), sufit powinien byc rozjasniony bardziej przez swiatlo;

kominek sztucznie wyszedl po mojemu bo ogien powinien dawac wiecej swiala;

 

edit:

w porownaniu gory obrazka i dolu, to na dole brakuje kontrastu w cieniach, wiecej AO, szczegolnie na styku sciany i podlogi

Edytowane przez MariushO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, dawno Lis'ie niczego nie wrzucałeś :)

Wizka jak zwykle na poziomie, jedyne czego bym się czepiał to zbyt widoczny glare na płomieniach świec, zróżnicowanie tego efektu imo lepiej by się prezentowało.

 

Szkoda, że nie wrzuciłeś close up'ów bo widać, że scena jest bogata w detal a w tej rozdziałce tego nie widać.

 

All in all, bardzo ładnie. Coś innego, na bogato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

English Dining Room - i dla mnie wszystko jasne :) wydaje mi się, że pomieszczenie jest za małe na taką ilość sprzętów( np. kominek za blisko stołu, tak samo te komody ) wszystko upchane niestety, brakuje przestrzeni, co do renderu to jak wyżej się wypowiedzieli pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby i Ciebie dopadł w końcu quasi-carski przepych?:) Komody(?) słabo bardzo się prezentują, nad shader'em podłogi też przydałoby się popracować. Brakuje takiego 'wow'.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tego typu wizki. Może jedynie zredukowałbym ilośc kwiatków na stole i kominek powinien mieć osłonę, chyba, że jest szklana i jej nie widzę. Może więcej połysku na parkiet i chyba sufit (przy tej ilości luxów) powinien być jaśniejszy. Ale to sa detale. Masz więcej ujęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności