Skocz do zawartości

Problem z kartą graficzną


stolik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zrobiłem format kompa i teraz w menedżerze urządzeń karta graficzna jest wymieniona ze znakiem zapytania jako : Inne urządzenia , kontroler wideo (zgodny z VGA)

 

domyslam sie że potrzebne są sterowniki ale niestety nie mam pojęcia jaka karta jest w tym kompie, spoglądając na nią fizycznie znalazłem tylko opis na wiatraku gigabyte i tyle :)

 

próbowałem sprawdzać sprzęt programami aida i SIW ale żaden z nich nie rozpoznaje żadnej karty.

 

Co zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak masz windowsa to niech poszuka sam w internecie sterownikow, (w panelu sterowania tam, gdzie masz znak zapytania daj zainstaluj sterownik i tam gdzies dalej bedzie cos takiego) chyba ze siedzisz na XP (vista chyba juz miala taka opcje ale nie znam sie bo nie uzywalem tego czegos ;) ) choc sam juz nie wiem czy i XPek takiego czegos nie mial, nigdy z tego nie korzystalem ale w takiej sytuacji moze pomoze, a jak nie to najpewniej jest wyciagnac ja i zobaczyc czy nie ma nazwy na niej, a jak nie widac (bo zawsze sa, tylko moga byc gdzies pod radiatorem) to moze jakies numery sa albo co, wtedy moze wygooglujesz po tym. To chyba jedyna metoda bo programy bez sterownikow to raczej nie wykryja, ale moge sie mylic ;) (zreszta sam pisales ze probowales AIDE a ona sie niewiele rozni od innych...)

 

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś progress udało mi się znaleść pudełko po karcie

Ati radeon HD 4850

 

Ze strony producenta mam sterownik czyli Ati catalyst.

 

Jednak kiedy chcę go zainstalować wciskam "instaluj" i okno znika nic się nie dzieje.

w menedżerze zadań za to pojawia się InstallManagerApp.exe używający sporo pamięci bo 39 092K i tyle.

nic sie nie zminia,

 

Co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności