Skocz do zawartości

1959 Cadillac Eldorado Convertible


Gość sebol417

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebol417

Witam!

 

To moja ostatnia pracka tworzona w ramach hobby i nadmiaru wolnego czasu :p Jest to moje pierwsze podejście do modelowania samochodu i renderu studyjnego, wiec proszę śmiało krytykować ;p Soft to Blender 2.49 i Indigo 1.1.18.

 

 

r4iehkjk24xo_t.jpg

 

280v0r9hshga_t.jpg

Edytowane przez sebol417
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość sebol417

Ten model był składany ręcznie i nieraz na zdjęciach było widać rożne nierówności na karoserii, łączeniach itp. Miałem tą linie poprawiać, ale postanowiłem nie zmieniać :) Jeśli model tak strasznie traci na wyglądzie z powodu tego niedopracowania to poprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak furka, ale tak jak Berger napisal, przez te nierownosci duzo traci, szczegolnie to widac na tym renderze od tylu, przy tylnym nadkolu tam gdzie jest tak klapka co zakrywa kola i na przednim blotniku tuz nad wrega kola. Ja wiem ze te auta byly produkowane dawno dawno, i moze byly skladane i recznie i nie tak doskonale jak dzis, ale nikt tych blach nie klepal mlotkiem tylko wychodzily one spod pracy, wiec az takich nierownosci nie powinno byc. Wiec zbierz sie w sobie i popraw to bo ladny model sie marnuje. Poza tym material opon do poprawki, sa za ciemne prawie w ogole nie widac na nich detalu i material tylknych kloszy tez przydaloby sie dopracowac. Studio tez do mnie nie przemawia, ale to byc moze juz kwestia gustu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na renderze zupełnie niepotrzebny ten reflektor. Przycięcia kadrów w pionie również obniżają jej odbiór. O ile od frontu jeszcze jest to do zniesienia, to od tyłu przesadziłeś z tym grubo. No i rendery takie jakieś nijakie. Ta fura aż się prosi o bardziej zdecydowane tło - albo w jedną albo w drugą stronę. To nie Lanos. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebol417

Przerenderowałem front jeszcze raz. Poprawiłem te opony i krzywizny, co prawda widać jeszcze małe nierówności, ale oglądałem model z każdej strony i wydaje się w porządku. Co da lampy to zdania są mocno podzielone :),a do tła wsadziłem małego Elvisa ;p

 

edit:

 

dorzuciłem poprawiony widoczek z tyłu.

Edytowane przez sebol417
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności