Skocz do zawartości

Wiz: Dom w Chełmku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Oto kolejny domek, ze stajni biura w którym jeszcze wiszę. Wyszedł znośnie jak na mój skill, więc postanowiłem zamieścić.

 

domwchemku.jpg

 

Z braku czasu pojawiły się niedociągnięcia w mapowaniu i modelowaniu tu i tam. Jednak mile widziane komentarze :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lubie taka architektore... nie zebym sie znal ale jaksi powiew innosci od "domeckow". generalnie zmniejsz sharpen bo az dostalem zeza :D

 

 

ps.czy ten budynek jest wykonany konstrukcyjnie poprawnie? chodzi mi o szczyty, okapy obrobki,etc? (ktorych nie ma?) czy jest to forma bardziej uproszczona? ciekawy jestem ile wlasciwa obrobka dachu czy innych elementow zniszczy ta forme budynku? moze da sie zrobic tak zeby nie zniszczyla wiele? nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta aberracja plus ostrość dają po oczach aż boli

dokladnie.. przy takiej ilosci detali aberracja zupelnie od czapy.

To drewno też jakoś dziwnie sie zachowuje glosss taki wielki nie spotykany raczej.

 

Panowie jakieś szare interesy za domem omawiają?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ludki, będę miał na uwadze Wasze rady.

 

jakubm - odwodnienie dachu jest schowane w samym dachu, poszperasz po necie znajdziesz takie właśnie już dość popularne rozwiązania. Jeśli chodzi o odwodnienie tarasu, to nie mam pojęcia jakie jest rozwiązanie bo nie widziałem rzutów a w moim biurze robi się niestety szybkie masówki, kopie czasem i wciska często klientowi kit więc i tym razem bryła potraktowana jest bardzo ogólnie przez architekta. Będą się martwić przy wykonawczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności