Skocz do zawartości

Pojazd 3d:Mercedes Amg slk 230(1997r)


Eyescream

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh tył jeszcze muszę mocno poprawić-fakt

Dziwne nikt się jeszcze nie przyczepił krzywych felg,które wywale i zrobie od nowa.

Ps.Nie ma ktoś zdjęcia w którym dobrze widać grila bo nigdzie nie mogę znaleźć(tylko proszę nie piszcie google bo tam szukałem i nie znalazłem ,ale jeszcze poszukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt

Jaka wersje robisz Marcin.

Z dachem rozkładanym [kabrio] czy normal. Bo jezeli robisz kabrio to o ile sie orietuję masz dopiero 10% roboty przed sobą [nizepomnijmy o modelowaniu środka]. mam nielichą nadzieję ze jesteś pedantem i zrobisz mu super alusy bo z tym co narazie ma jest kiepsko, oraz bardzo pieczołowicie oddasz środek, bo to zawsze ładnie wyglada :).

 

A dla wszystkich zamieszczam obraz eleganckiej czarnej wersji tej bryczki

 

a_SLK_2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem grila i prawie skończyłem felgi,wczoraj nie wrzuciłem na forum bo mi coś nie działało i strona się nie łądowała.Felga jest przerobioną na mój pomysł felgą z tego mercedesa.Wyprostowałem też tył(jeszcze trzeba zrobić parę poprawek ale chyba już nie jest tak źle jak było)

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > Eyescream]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem lakier i zmontowałem niestety zapomniałem zrobić motion blura na obracających się kołach dlatego rozmłem w ps\'ie.Jeszcze zostało zrobić texturę migaczy ,wymodelować wycieraczki i lusterka.

Ps.Czemu jak renderują z taką samą texturą na felgach i znaczku mercedesa(z przodu)to znaczek wychodzi taki ciemny i bez połysku,źle ustawione światło może tak bardzo pociemnić objekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności