Skocz do zawartości

modo 501 - wersja trial


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu dostępna jest już wyczekiwana przez wiele osób wersja trial programu modo 501. Co ciekawe ta wersja próbna dostępna jest w dwóch wersjach - 15-dniowej modo Basic Trial (darmowej) oraz rozszerzonej wersji próbnej - modo Production Evaluation (wersja 30-dniowa z dodatkami).

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1687

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

15 dni... trochę intensywnie jak na poznanie programu. No ale jak już zainstaluję to by jeszcze gdzieś szybki kurs wprowadzający sobie załatwić.

 

Czy używa ktoś z tu bywających tego programu do wizualizacji architektonicznych? chętnie poczytałbym o wrażeniach użytkownika jeśli chodzi o wizualizacje wnętrz lub budynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam z powodzeniem :] Do wnętrz modo nadaje się idealnie, chociaż trochę brakuje jakiegoś systemu typu cloth do firanek, ręczników etc. Bardzo szybko się modeluje w porównaniu do maxa( nie wiem jak sytuacja wygląda w innym sofcie ), nie trzeba się naklikać nie wiadomo ile żeby stworzyć prosty obiekt. Oczywiście jest też fur, który w najnowszej wersji liczy się bardzo szybko. Co do exteriorów to dopiero sprawdzam na co mogę sobie pozwolić ale jest displacement, który radzi sobie całkiem nieźle, są replicatory - odpowiednik vrayowego proxy no i cały system fizycznego oświetlenia - coś na kształt vray sun/sky, także wydaje mi się, że da radę wyciągnąć całkiem niezłe obrazki. I to co pisałem wyżej, czyli modelowanie - naprawdę jak już opanujesz narzędzia to lecisz 2 razy szybciej ze wszystkim niż w maxie, a w przypadku deadline'ów ma to duży wpływ. Modo można też bardzo łatwo dopasować do swoich potrzeb - skróty, pie menu's, macra i skrypty baaardzo przyspieszają pracę.

Edytowane przez żółty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności