Skocz do zawartości

Teczka 2D: Daroz (2010-11)


DaRoZ

Rekomendowane odpowiedzi

W myśl tego, że w tym roku nie wrzucałem jeszcze nic do jednego zbiorczego tematu postanawiam założyć nową teczkę, w której będę starał się umieszczać najnowsze rzeczy. Postanowienie noworoczne obejmuje przygotowanie kilkunastu zróżnicowanych tematycznie ilustracji zrobionych po prostu do teki/folio. Mam nadzieję, że choć częściowo uda mi się to wypełnić gdyż już zacząłem je spełniać, czas pokaże. Tymczasem trochę starego niepublikowanego jeszcze stuffu z zeszłego roku, zdaję sobie sprawę z błędów, niedociągnięć itd, prace się już trochę przeleżały a nie zawsze mogłem im poświęcić tyle czasu ile bym sobie zażyczył :) Miłego oglądania i w krótce tutaj nowe "świeższe updejty".

Pozdrawiam

 

Promo art z początku zeszłego roku dla Radical Comics do Ryder on the Storm:

 

ryderfin.jpg

 

Paczka konceptów do projektu filmu animowanego Orange studio:

 

pilotdariuszzabrocki.jpg

 

2 opublikowane juz karty Kuzni Gier(wiecej niedlugo :)):

 

vetoz.jpg

 

Plansza do gry Pret'a Porter wydawnictwa Portal:

 

planszafinalost.jpg

 

I tradycyjnie kilka speedów z TSP:

 

enviro15.jpg

 

wildwest.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dajesz dajesz

na moje oko nie wiele już brakuje żeby było naprawdę cacy

 

może to tylko moje wrażenie, albo taki sposób malowania, ale wydaje mi się że warto byłoby zwrócić uwagę na krawędzie obiektów i granice kolorów, prawie wszędzie opracowane są dosyć niedbale i podobnie, a one też charakteryzują odmienność materii

 

i czekam na te nowe prace =]

Edytowane przez Bedyk
d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszny masz bałagan w prackach :)

 

Nad postaciami popracuj (np. zobacz jakie rączki wojaka po lewej są małe, i coś z jego biodrami jest nie tak)

 

Często tam gdzie powinna być ostra krawędź, masz rozmytą. A tam gdzie rozmyta, masz ostrą. Zaburza to koncepcję i spłaszcza prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z paczki konceptów do filmu 2 pierwsze od góry po lewej świetnie wyczute, dziwi mnie tylko fakt czemu się tak różnią stylistycznie skoro to do tego samego filmu?

Na kartach do kuźni chyba przesadziłeś z tą fakturką włażącą na wszystko, jakby postacie były lekko "czyściej" jeśli sie tak mogę wyrazić, całość by nabrała o wiele większej czytelności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

musisz popracowac na przestrzenia i w ogole sposobem odwzorowanie obietow trojwymiarowych na plaszczyznie bo to strasznie plasko wszystko wyglada, kompletnie nie czuc przestrzeni, dodaj moze wiecej niebieskawych kolorow aby zainklinowac perspektywe powietrzna itd. :) kolory ladnie dobierasz, ale nie zawsze z glowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności