Skocz do zawartości

Druga edycja ArtBuzz już wkrótce!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Już za niedługo bo 16 i 17 kwietnia odbędzie się druga edycja ArtBuzz'a. Jest to cykl otwartych, edukacyjnych i interaktywnych szkoleń z zakresu grafiki, nowych technologii i internetu. Prelegntami ArtBuzz’a są specjaliści w swoich dziedzinach, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu prowadzą wykłady z zamiłowaniem i na najwyższym poziomie.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1700

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przy okazji miło mi poinformować, że na youtube dostępne są WSZYSTKIE wykłady z poprzedniej edycji artbuzza (wystarczy wyszukać po nazwie wykładu lub po słowie artbuzz).

 

W imieniu wszystkich organizatorów chciałbym serdecznie przeprosić za to, że materiły te tak długo czekały na ujrzenie światła dziennego i obiecuję że już więcej tak nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem rok temu i szczerze to się zawiodłem. Nie były to kursy które by omawiały jakiś konkretny problem tylko ogólne gadka szmatka o programach, najbardziej zawiódł mnie wykład o Zbrushu. Spodziewałem się jakiegoś wprowadzenia do programu, a tu opowiada o programie i o Anatomii człowieka. Wiem to jest ważne ale to raczej powinno być tłumaczone podczas jakiegoś modelowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było o Zbrushu tylko o Mudboxie było o ile mnie pamięć nie myli. Pojechałem z dwoma ziomkami z Bydgoszczy i również się zawiodłem. Taki poziom za nasz wysiłek (ponad 30h na nogach bez odpoczynku), uważam za nieadekwatny. Więc w tym roku na pewno nie pojadę na tą gadkę szmatkę ;].

Gdybym był z Krakowa to z pewnośćią dał bym chłopaką kolejną szansę bo idea piękna i chęci też widać jak najbardziej. Ale odradzam dłuższe wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach wyjaśnienia - nie planujemy i nie będizemy planowali przeprowadzać wykładów typu "tutoriale". Doszliśmy do wniosku że tutoriali na temat - jak wymodelować, oświetlić, ustawić, ... jest na tyle dużo, że nie ma sensu powtarzać tego po raz kolejny.

 

Dlatego też staramy się skupić na rzeczach, do którch dostęp jest trudny, lub wogóle go nie ma.

Podczas wykładu na temat "kreacji realistycznych postaci", prelengent skupił się na sposobie kreacji.

Z założenia wykład ten nie miał być prezentacją programu krok po kroku i żaden wykład w tej edycji artbuzza równiez nie bedzie prezentacją programu krok po kroku.

 

Prezentacja dot. L-systemów (oraz inne prezentacje) nie ksupiała się na zagadnieniach czysto programowych (opis houdiniego ograniczał się do minimum, aby słuchacze mogli zrozumieć przykłady) , zaś cały nacisk położony był na główny temat - języka l-systemów, który tak jak techniki kreacji postaci NIE jest związany z żadnym konkretnym programem.

 

Tak wiec i tym razem tutoriali nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja będę, jak i przed rokiem. Tylko 100km.

I nie narzekam[!], dzięki wykładowi pana Piotra Walczyszyna odkryłem swoje zawodowe powołanie. a co.

Fajnie byłoby, gdyby znów można było kupić produkty od 3DConnexion.

L-systemy też były bardzo fajne, choć ten napięty czas strasznie drażnił, rozjeżdżało się to czasowo i merytorycznie przez to.

Prezentacja o HTML5 była niemrawa.

Podobało mi się, jak była przedstawiana technologia MotionCapture.

Z pierwszego Artbuzza wróciłem usatysfakcjonowany.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności