Skocz do zawartości

Teczka 2D : lukasz_lkz update!


lukasz_lkz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nicponim powinieneś sobie zrobić podpis pod postami ostrzegający innych o Twoim trollingu, może byś wtedy nie musiał w każdym swoim poście o tym przypominać albo do tego nawiązywać. Na dłuższą metę będziesz miał oszczędność na czasie.

 

A co do tego xerowania - nie róbcie paranoi. Jakby iść tym tokiem myślenia to w 95% przypadkow można do kazdego zdjecia/rysunku/wizualizacji podpiac juz jakieś istniejące podobne zdjecia/rysunki/wizualizacje i podwazyc tym samym "pomysl" twórcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego xerowania - nie róbcie paranoi. Jakby iść tym tokiem myślenia to w 95% przypadkow można do kazdego zdjecia/rysunku/wizualizacji podpiac juz jakieś istniejące podobne zdjecia/rysunki/wizualizacje i podwazyc tym samym "pomysl" twórcy.

 

Też tak uważam, myślę, że już naprawdę sporo zostało wymyślone i ciężko niczego nie powtarzać :)

 

Ostatnio staram się trochę inaczej podchodzić do prac, używać tekstur itd. pchać trochę życia w rysunki i tutaj taka 40 min wprawka przemalowana z jakiegoś zdjęcia.

 

94491168.jpg

 

I mimo, że jakoś nie kręci mnie rysowanie postaci to muszę zacząć ćwiczyć anatomie. Tutaj początki i chyba pierwszy w życiu step by step.

 

74008274.jpg

 

 

 

 

beznazwy1qt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale na razie jest jeszcze za wiele błędów niestety..

 

Tutaj kilka szkiców kompozycyjnych, po okolo 5-10 min na każdy i portret jakiegoś pana ze zdjęcia z neta, które kiedyś tam sobie jakże nielegalnie pobrałem. Miałem dość spore problemy z odwzorowaniem kolorów co chyba widać ;

 

beznazwy1dr.jpg

By lukasz_lkz at 2012-02-11

 

blackman2.jpg

By lukasz_lkz at 2012-02-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności