Skocz do zawartości

pojazd szturmowy


cR00T

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no rzeczywiście przyda się posiedzieć jeszcze przy oponie, co do siedzeń jak będę już robił o rurowanie to wtedy będę się nad wysokością zastanawiał, na razie daje kolejne screeny z okolic karabinu

 

2.jpg

3.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że montowanie działa "na stałe" do pojazdu(ramię które jest przykręcone do działa) nie jest dobrym pomysłem - w końc działo przy każdym strzale "szarpie" i mocowanie może się rozpaść - poza tym stojącemu dał bym lekko kucniętą pozę i coś w rodzaju poduszko-siedzenia pod tyłek- pod niewielkim kątem względem pionu (mam nadzieję że w miarę jasno to przedstawiłem)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działo jest bronią energetyczną i nie mam dużego szarpnięcia dlatego jest montowane w lekkich pojazdach tego typu, dzięki szybko złączce jest możliwość demontażu działa i umieszczaniu go na barykadach(lecz do tego jest potrzebna ekipa składająca się z dwóch karków min:) ) co do tego szarpnięcia jest wbudowany system amortyzujący odrzut, używany tylko w momencie serii strzałów. Nad siedzonkiem warto w sumie pomyśleć przy dłuższych drogach, przy samym szturmie pozycja stojąca wymagając bo system sterujący wieżyczką obraca się w momencie skrętu biodrami:) i muszą mu wystarczyć małe poduszki wbudowane w obręcz

 

na załączonym obrazku zaznaczyłem.

 

Czerwony system amortyzujący

Zielony system szybkiego montażu

niebieski poduszki

 

Pozdrawiam:)

 

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno chcę stworzyć coś innego:) by mógł podjeżdżać pod krawężnik:) postanowiłem dać środkowe koło, a co do ludzkich tarcz w zamyślę był płyty które się otwierają przy desancie:)

 

Pozdrawiam

 

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obydwóch można zrobić fajne modele;) inspirujesz się filmem...grą? Czy całkowicie własny koncept ? Przedewszystkim jak to ma być taki pojazd szkielet to zrobił bym podwozie;) żeby wszystko jakoś sie trzymało kupy :D może zrób też jakiś silnik w widocznym miejscu? Fantazjowanie zreszta zostawiam Tobie, ale drugi bardziej mi się podoba osobiście tak na finale jak myśle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że dopiero teraz przeczytałem twój wpis...bo znowu przebudowałem model...non stop tylko swoje pomysły:)...... skończę ten trzeci najpierw a później może resztę zrobię.

 

Pozdrawiam

 

8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności