Skocz do zawartości

Model Ławki


Satch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam nadzieje ze to odpowiednie miejsce na pytanie ktore chce zadać,poszukuję modelu ławek ,takich ogrodowych ,róznych....,szukałem na wielu stronkach ale akurat te modele nie chce mi odpalić mój max 5 ,może ktoś pomoże ,moze linka podrzuci,podkreslam jeszcze raz że szukałem,ale jakos z mizernym sqtkiem,dziekuje i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przepraszam ze sie tak wyraze ale czemu lecisz na latwizne ? bo mozesz takie lawki zrobic sam i przy tym sie czegos nauczyc a nie sobie z neta sciagnac.....i wystawic jako twoja prace....

sciagnac > importowac > renderowac to kazdy potrafi a zrob sam taka lawke....

PRACUJ SAM I POKAZ NA CO CIE STAC.....

>eventualnie moze jest ci to poto aby zobaczyc jak jest ta lawka zrobiona (w co watpie) ale jesli tak jest to z pokorą Przepraszam

 

[Wyedytowany dnia 18/6/2004 > Marcin]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nienawidze zdrobnień :P

 

Off topic - Orion ty miales przedwczoraj jeszcze z 600 postów co ty robisz ze ci ciagle skacze (2 pablo bedze), moze masz jakis ukrytty post gdzie sobie nabijasz :P

 

[Wyedytowany dnia 18/6/2004 > Marcin]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... ale taka ławka to chyba nie jest kłopot ... dajmy na to że ławka w parku - z desek ... 3 box\'y o odpowiednich wymiarach równolegle do siebie, dodać jakieś wcięcia bo drewno może nie być młode, a potem odopwiednią teksturę drewna. Potem skopiować te \"deski\" i umieścić je jako oparcie. Później zrobić dwa długie wygięte boxy które by trzymały oparcie i siedzenie, a do tych boxów cztery nogi ... na to jakaś tekstura ... i w sumię to już jakaś ławka jest ... potem glebe, trawe, drogę, drzewa ... no i mamy teoretycznie ławkę w parku :P ... no a jeszcze żeby ta ławka nie była taka kwadraciasta to deski można by było pochylić tak by siedziało się miło :) ... no i chyba tyle wystarczy ... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności