Skocz do zawartości

Postać 3D: Kobieta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Podoba mnie się jej ubiór i poza. Sama postać też wygląda smacznie. Co mi nie pasuje to buzia jak u aniołka jakiegoś, a do samej szyi to mam wrażenie że patrzę na diablicę. Na nogach znajduje się coś co przypomina pończochy, ale nie jestem tego pewien. Jeśli ma już dwie giwery, to przydałyby się dla nich jakieś kabury. Brakuje mi więc konsekwencji. Z uwag czysto technicznych to prześwietliłeś na renderingu nogę i biodro, a nawet cały jej bok. Muszę przyznać że mam słabość do takich postaci.

 

Możesz zdradzić czy ją modelowałeś albo rzeźbiłeś?

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ziom =)

Ogólny odbiór na plus. Szkoda, że na siłę próbowałeś ją przerysować cartoonowo, bo mogłaby być fajna postać realistyczna, a teraz to się trochę nie trzyma kupy. Tzn proporcje nawet fajne, ale ta głowa... Bym ją całkowicie zmienił - nie pasuje, nie jest ładna, nawet kształt nie ten - no chyba, że ideał kobiety to taka z płaskim czołem by piwo mieć gdzie stawiać xD

Ciekawy koncept broni :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosi>> tak moglem dopracowac. Pojawila sie w mojej glowie koncepcja kabur i pasu do ponczoch... ale zmuszony bylem z pewnych powodow do ukonczenia jej, a z doswiadczenia wiem ze juz do niej bym nie wrocil. (base mesch w max'sie nastepnie do zbrush i render w max)

 

Chris>> witam (kope lat :P)

dzieki...no fakt patrzac od dolu do gory czlowiek spodziewa sie innej glowy.

Bardziej realistycznej (pelnowymiarowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Ładne, ale jak by sie czepiac to dlon i dziwny układ palców, oraz jakby dwie lewe stopy miala, moze wina ujęcia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności