Skocz do zawartości

Konkurs PJWSTK i PlayWay S.A. na projekt gry.


Gość PlayWay

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PlayWay

Konkurs jest organizowany przez PJWSTK oraz PlayWay S.A. Wymyśl oryginalną grę, w którą chciałbyś zagrać. Przedstaw nam swój pomysł opisz: rodzaj gry, zasady rozgrywki, platformy, na jakie może być zrealizowana. Zbierz zespół, z którym możesz swój projekt zrealizować. Jeśli wygrasz, zapewnimy ci finansowanie projektu oraz udział w zyskach ze sprzedaży. Projekty, pytania i uwagi prosimy przesyłać na: [email protected] Prace przyjmujemy do 10.07.2011, ogłoszenie wyników 20.07.2011.

Regulamin: www.play-way.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

moze napisz coś więcej, bo teraz to brzmi jak płakanie w rękaw i nie wynika zbyt wiele.

 

5k piechotą nie chodzi
czasem się przydaje wtopa, człowiek wcześniej by nie podejrzewał siebie ze moze tak szybko kasę s powrotem (z powrotem?) zarobić. Mówie z własnego doświadczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirach: mi chodzi o to czy było zobowiązanie ze strony organizatora do pokrycia kosztów, poza możliwym pokryciem kosztów w przypadku wygranej, czy tylko "o Twoja gra ma wielkie szanse, staraj się chłopaku, fortuna kocha odważnych". Bo niedoświadczony człowiek rożnie reaguje w starciu z zasadami rynkowymi. A 5tysi to nie problem. Nawet nie trzeba jeszcze organów sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cokolwiek nie napisze to i tak poleci do kosza zgodnie z Adkową policy :)

 

W sumie dobrze, że nie trzeba o tym pisać po raz setny :)

 

I tak i nie. Po prostu szanujmy się, konto założone tylko po to żeby napisać coś takiego.

 

Konkurs firmuje również PJWSTK, regulamin, dane są - wszystko jest OK. Nie widzę tam nic dziwnego równiez z tymi 4 dniami bo na krótką rozpiskę tego co chcą wydaje się OK. Z tego co zrozumiałem jest możliwość uzyskania dodatkowej nagrody prowadząc projekt biorąc na siebie pewne ryzyko. Ale to chyba nie jest obowiązkowe.

 

Często jest przecież tak, że ten kto traci obwinia drugą stronę o wszystko, a wina może być przecież też po jego stronie (lub jak to się mówi pośrodku). I to jest to o czym ola-f napisał. Jak zrozumiałem paragraf 4 w regulaminie jest mowa o dodatkowej nagrodzie, ale i wtedy o zobowiązaniach ("....możliwość zlecenia realizacji zwycięskiego projektu autorowi oraz zgromadzonemu przez niego zespołowi"). Tutaj ja np. już bym podziękował bo nie czułbym się na siłach utworzyć taki zespół i pokierować projekt. To już faktycznie dla odważnych :)

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności