Skocz do zawartości

obiekt 3d: budzik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak to komentować.. jeśli to taka wizualka pokazująca ekstra budzik, to chyba coś nie tak... jak to ma działać? W stylu: zobaczcie ludzie jaki ekstra!! Prawda że fajny budzik?!

No to tak nie działa...

Jesli chcesz zrobić wrażenie, aby wyglądał estetycznie i apetycznie to jeszcze daleka droga. Zwróć uwagę na fotografię reklamową w magazynach różnych... to powinno trochę pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budzik zostaw, krisR ma racje ze exponujesz go fatalnie, co mash dodac? - a moze co odjąć :), przejzyj katalogi reklamujące takie rzeczy, wejdz na stronkę philipsa, jak ubierzesz to w forme \"katalogowa\" to bedzie mialo rece i nogi, bo sam budzik... to tylko budzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób to, co powiedzial Damian, ubierz budzik w reklame, zrob moze maly projekt strony w prospekcie reklamujący ten budzik... moze wyjsc ciekawie...

P.S. czekam na zmiany!

tworzac taka strone poszukaj odniesien do ksztaltu i formy budzika... niech szata bedzie na ta sama nute co budzik... zycze powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niemoge... koles chcial sobie zrobic budzik a wy sie czepiacie ze to nie dzielo sztuki... wnioskujac po temacie to mial byc budzik... ni mniej ni wiecej ale wlasnie budzik... jako ze to co widac wyglada jak budzik stwierdzam ze praca jest udana.... gdyby w temacie bylo \"ladnie wyeksponowany budzik\" to co innego......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo cos sie ruszylo :)

budzika juz ruszac raczej ine bede, wziolem sobie do serca wasze rady i dzisiaj zakosilem katalogi jvc, sony ze sklepu rtv

poprzegladam, i kolejna pracka bedzie w rodzaju odtwarzacz dvd czy costam takiego...jeszcze sie zastanowie :)

w kazdym razie postaram sie odpowiednio wyeksponowac obiekt

 

tx za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że do tego budzika trochę nie pasuje ten stół... to raczej nie ten styl. Ja bym spróbował z jakimś nowoczesnym wnętrzem w tle a postawił budzik na szklanym stole. Obok niego możnaby postawić jakieś drobne przedmioty... coś pokombinuj. No i jeszcze oświetlenie trochę nie pasuje.

Powodzenia!

 

 

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności