Jump to content

Making of: House in Matsubara

adek
 Share

Recommended Posts

Making off bardzo fajny ale ja z trochę innej beczki: czemu nie używacie renderera z modo ? Coś się za tym kryje ? Jakieś problemy techniczne, nie pasuje Wam ? Jak to jest ? Przecież tą scenkę spokojnie dałoby radę całą pociągnąć w modo, zwłaszcza z Twoim skillem :)

thx zółty! Nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie bez negatywnych opini na temat Modo, a tego chciałbym uniknąć. Na pewno cały czas uznaję Modo za najlepszy modeler jakiego uzywałem, chociaż bardzo niestabilny :) Co do obsługi ogromnych scen, edytora materiałów oraz samego renderingu - temat wolałbym przemilczeć. Czy tą scenę Modo by pociągnął bez problemu to tylko moze pokazać test :)

Dzięki za odpowiedź. Nie upieram się, możliwe że byłyby problemy :] Chciałem po prostu znać Twoje zdanie. Sam ostatnio dużo rzeczy robię w modo ale nie miałem jeszcze okazji pociągnąć jakiegoś większego projektu z hardcorowym deadlinem - dlatego pytam kogoś z większym doświadczeniem :] Tak czy siak gratuluję fajnego projektu i dzięki za porządny making off.