Jump to content

Cedric

Recommended Posts

Witam jestem bardzo początkujący w dziedzinie modelów 3D. Mam do Was wielką prośbę - nigdzie nie umiałem znaleźć wyjaśnienia terminów ,które stosowane są w poradnik a zatem moją wielką prośbą jest żeby ktoś zrobił mini słowniczek przydatnych słówek. Chodzi mi o pojęcia typu low-poly,normal itd. Nie rozumiem tych pojęć co skutecznie mi utrudnia zrozumienie poradników.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Nie znam dobrze angielskiego a tym bardziej pojęć związanych z obiektami 3D. Więc jeśli ktoś mógłby mi podsunąć taki słowniczek po polsku bym był bardzo wdzięczny. I proszę nie pisać postów typu "naucz się angielskiego" bo nie o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

"naucz się angielskiego" bo nie o to chodzi.

 

hym... niestety o to tu chodzi. Wiekszosc materialow o grafice jest po angielsku, tak samo jak wiekszosc terminow jest zadko spolszczana. Z tego co kojaze nikt nie napisal do tej pory "slowniczka pojec graficznych" po polsku.

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiesz ile mądrości jest w "naucz się angielskiego". Słowniczka polskich terminów nie ma bo wszyscy tutaj gadają branżowym językiem (czyli w sumie prócz spójników i składni to jest angielski). Innej drogi nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Tak to by był najlepszy sposób. Ale ile osób tutaj zna te słówka ,a zatem czemu nie mógłby ktoś pomóc i wytłumaczyć tych kilkunastu podstawowych słówek? Myślę że to nie jest wygórowana prośba ,a jeżeli tak to przepraszam za kłopot.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy