Skocz do zawartości

Scena 3d: Tapetka


Qczm@

Rekomendowane odpowiedzi

troche oddechu zanim zaczne cwiczyc rysunek w kanciapie:)

 

3ds max, renderowane brasilem, texturka rysowana, tlo dodane w PS:)

 

[Wyedytowany dnia 28-6-2004 > Qczm@]

 

[Wyedytowany dnia 28-6-2004 > Qczm@]

 

[Wyedytowany dnia 28-6-2004 > Qczm@]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Orion ... wiem ze o gustach sie nie dyskutuje ... ale ... \"Oh please god NO !\" w zyciu Warszwy jak mawiala moja mama ...

 

Piekne kontrastowe tlo (czysta forma) zadnej sztuki dla sztuki ... chcialbys zastapic jakims bohomazem ?!? przeciez to wlasnie to tlo nadaje wyrazu calej pracy ... (OMG!)

 

Qczm@ : co do modelu i renderu to wypowiadali sie inni ... ja ci powiem od siebie ze widzialem juz w zyciu wiele prac 3D ... wiele naprawde dobrych ... i wiele cholernie szczegolowych ... twoja ma naprawde dobry klimat ... jest ... ze sie tak nie po polsku wyraze ... \"nie przeciapana\" poprostu czysta zywa \"grafika\"

 

jak dla mnie bomba ... jestem pod duzym wrazeniem i zycze powodzenia przy nastepnych projektach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no:) ja to dalam do WiP\'a z tego wzgledu ze do glowy bede dorabiac reszte ciala, dlatego poniekad nie skonczona praca

ale moze macie racje, bo tapetki jako takiej juz nie bede ruszac, niech mi tylko ktos poradzi jak to dranstwo przeniesc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie troszkę zbyt monotonne. Przydało by się twarz lepiej oświetlić. Dodać inny kolor światła wypełniającego, pojechać z jakimiś gradientami i odrobiną szumu w tle. I do tego jakiś szczególik na tło (tekst np.)

Ogólnie jednak dobry początek. Tylko, że nie możne tego tak zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi sie też podoba, szczególnie te włosy mnie zaciekawiły, wyglądają jakby jakaś \"masa\" zagęszczona to była i w trakcie spadywania z głowy zastygła:)

jedyne co mnie drażni to to białe tło, wiem że pracka taka jest lepsza jednak dla mnie ono jest za jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego cyberpunkowego (subiektywne moje wyznanie) gdybym mogl to bym ustawil na tapecie, bo serio mi sie podoba, sciagnalem na dysk, jak zrobie reformat to ustawie, bardzo serdecznie pozdrawiam pania autorke:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez darkelf

rowr: planescape to nie tylko gra planescape:torment... to caly swiat ad&d... tak ku gwoli.

co do pracki... fajna. jednak... czy jest w tym przekazana jakas tresc?? jakies \"drugie dno\"??

 

wiem darkelf ale mi osobiscie sie skojarzylo akurat z bezimiennym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie zaglebie w ten swiat zeby wiedziec o czym mowicie:D a tak baj de łej skoro juz mam otwary topic, moze go przemianuje i bede was zameczac screenami z budowy ciala do istniejacej juz glowy:D dzis wieczorem byc moze pierwsze odslony:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się za bardzo na grafice, więc możesz mojego głosu nie brać pod uwagę;-)

 

Nie wiem komletnie o co chodzi, znaczy, co autor chciał powiedzieć - mogę się domyślać jedynie, że miał to być po prostu ładny obrazek;-)

 

Czekam zatem na update, bo czuję lekki niedosyt:-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności