Skocz do zawartości

Pojazd3D:Mercedes Gullwing Panamericana


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wszystko niby fajnie - modeling, rendering, studio, tylko po kiego grzyba tak oszpecić jedno z najładniejszych autek???? Jak widzę na przykład na ulicy BMW 316/e30 to nie ma szans żeby jakiś domorosły artysta się za nią nie zabrał i nie dodał jej paru "extra" elementów, obniżył zawieszenia i generalnie nie przerobił na maszkarona. Po co? Dekle zamiast felg w niektórych samochodach są jak najbardziej na miejscu. Mercedes 300SL i Volvo 1800s to najlepsze przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać takie samochody? Odpowiedź jest bardzo prosta. Samochód zrobiłem na zlecenie klienta, zażyczył sobie taki model więc ja go zrobiłem. Pozatym samochód jak dla mnie dostał trochę bardziej drapieżnego wyglądu, ale jest to oczywiście moje zdanie, aczkolwiek z drugiej strony takie samochody mają swój urok i wszelkie przeróbki psują wizerunek, Klasyka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - rozumiem - klienci bywają różni. Troszkę dziwi mnie natomiast niedosamplowanie materiału metalu. Radziłbym zwracać uwagę na takie detale przy produkcjach komercyjnych, bo to później złe wrażenie w portfolio robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności