Jump to content

Pojazd3D:Mercedes Gullwing Panamericana


Recommended Posts

Wszystko niby fajnie - modeling, rendering, studio, tylko po kiego grzyba tak oszpecić jedno z najładniejszych autek???? Jak widzę na przykład na ulicy BMW 316/e30 to nie ma szans żeby jakiś domorosły artysta się za nią nie zabrał i nie dodał jej paru "extra" elementów, obniżył zawieszenia i generalnie nie przerobił na maszkarona. Po co? Dekle zamiast felg w niektórych samochodach są jak najbardziej na miejscu. Mercedes 300SL i Volvo 1800s to najlepsze przykłady.

Link to comment
Share on other sites

Po co zmieniać takie samochody? Odpowiedź jest bardzo prosta. Samochód zrobiłem na zlecenie klienta, zażyczył sobie taki model więc ja go zrobiłem. Pozatym samochód jak dla mnie dostał trochę bardziej drapieżnego wyglądu, ale jest to oczywiście moje zdanie, aczkolwiek z drugiej strony takie samochody mają swój urok i wszelkie przeróbki psują wizerunek, Klasyka.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

No cóż - rozumiem - klienci bywają różni. Troszkę dziwi mnie natomiast niedosamplowanie materiału metalu. Radziłbym zwracać uwagę na takie detale przy produkcjach komercyjnych, bo to później złe wrażenie w portfolio robi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy