Jump to content

o_r_z_e_c_h

Members
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About o_r_z_e_c_h

 • Rank
  Member
 1. A ja się nad jednym zastanawiam. Jak wygląda aerodynamika tego auta i czy przy dużej prędkości czasem nie trzęsie.
 2. 860lacov - miałem już przygotować plik i przy okazji usuwając niepotrzebny modyfikator mirror rozwiązałem problem bo w widoku był on wyłączony a w renderze nie.
 3. Witam Wiecie może co mam nie tak ustawione w ustawieniach Cycles, bo przy renderze nie uzyskuję takiej dokładności jak w viewporcie z nawet mniejszą ilością sampli: . Użyłem w materiale displacement żeby nie kombinować. W viewporcie widok z kamery taki sam. Zwiększyć ilość odbić czy co?
 4. Oprócz paru mankamentów bardzo fajnie. Sam ostatnio zabrałem się za kończenie swojej Panamery w Blenderze ale przez brak blueprintów ciężko mi było to dokładnie odwzorować. Pojawiły się może jakieś nowe?
 5. Witam Chciałem wyrenderować stary stadion ale V-ray nie widzi żadnego modelu nawet jako zaimportowany do nowego pliku. Mam wersję 1.60.23 beta ale na starszej też miałem ten problem, z tym że to olałem bo miałem 4 GB ram i krzyczało że za mało. Teraz mam 16 GB i choć rendering dobiega końca to nic on nie przedstawia a w progress window znalazłem że nie może przydzielić wystarczającej pamięci do czegośtam "first build thread" i że scena jest pusta. Pamięć w użytku nie przekracza połowy, więc nie mam pojęcia o co chodzi. Wie ktoś co mogę na to poradzić? Progress window: Ustawienia: Render:
 6. Witam. Jest w Blenderze przy motion trackingu jakiś pędzel korygujący jak w PS'ie?
 7. @ KarolGniazdowski: Mam nadzieję, bo kiedyś patrzyłem na oferty jakieś na necie to było napisane dobra znajomość PS'a. I teraz nie wiem czy opłaca się uczyć czegoś samemu. A na architekture dopiero zamierzam iść i wolę myśleć z wyprzedzeniem.
 8. Fajnie, najpierw Blender jeszcze Photoshop, tylko żeby znaleźć czas na obejrzenie. A czy na rozmowie o prace jako architekt przyda mi się certyfikat Adobe że znam PS'a czy nie? Tak samo tyczy się Blendera, bo tu chyba ciężko o to.
 9. @Monio: Nie wiem czy o to ci chodzi ale można zmniejszyć wielkości niektórych ikon dzięki ctrl + środkowy przycisk myszy i w górę lub w dół pociągnąć.
 10. Po kilku miesiącach mały widoczny postęp, ale poprawiłem całą siatkę jak należy i światła na nowo trza będzie robić :/ i lusterka zmieniam. Jak najlepiej zrobić przy wlewie paliwa, żeby nie zmieniać siatki? Mam taką jak widać i jeszcze modyfikator subsurf.Jak zrobić drzwi? a dokładniej najpierw wnętrze, potem szybe, potem obramowanie?Siata może być (nie patrząc na miejsce przy baku)? Smoth potrzebny jest przy renderze, czy zamiast tego mogę użyć bardziej subsurfa?
 11. Na jakie sposoby można mierzyć długości odcinków, pól, objętości w Blenderze, bo jakoś nie widzę takiej funkcji?
 12. Z tego co mi się zdaje to samochód tak troche zjeżdża nienaturalnie na środek jezdni, chyba że tam jest jakiś zakręt to spoko. Ale wszystkie 3 pracki fajne ;D
 13. W Twoich pracach z tego co zauważyłem jest strasznie ponuro, przykre nastroje. Urok swój mają ale coś weselszego wolałbym oglądać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy