Skocz do zawartości

kolory warstw


Mirkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym by przy przenoszeniu obiektów miedzy warstwami,chodzi o podklady DWG by nie przybieraly one koloru warstwy docelowej, tak jak to sie dzieje na obrazku poniżej. Czy jest jakis sposób na to by je przenosić i zachować kolory z poszczegolnych warstw? Potrzebuje mieć taki podklad w niejdnolitym kolorze ale nie chce przy okazji tego mieć na 10 warstwach. Moze inny sposob importu pliku niż Layer ?

Pozdrawiam Mirek

 

przed:

przedm.jpg

 

po:

88108397.jpg

Edytowane przez Mirkowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmm,,,,,, to chyba dziala tak jak layer w autocad, czyli jak w autodesk: ]

Jednym slowem NIE da sie: ],. albo ja o czyms nie wiem, czego nie wykluczam. ale generalnie, nie. taka jest idea warstw.

Ciekawe czy mozna by bylo nadac tym splinom materialy takich kolorow jak potrzebujesz, wtedy by wyswietlaly sie tak jak potrzebujesz. mimo ze naprawde w viewporcie nadal beda tego samego koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałeś importować jako Legacy AutoCad w tym trybie obiekty maja na stałe przypisany kolor obiektu identyczny do koloru z dwg

 

Jeśli zaznaczysz swoje zaimportowane obiekty, w oknie wyboru koloru (object color) masz obcje "by layer "i "by object", nie jestem z nią zaznajomiony ale może poczytaj coś o tym.

Edytowane przez stormwind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności