Skocz do zawartości

Postac 3d: Zombie


Shomps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeglądając to forum natknąłem sie na wiele niesamowitych prac więc moja prawdopodobie spotka się z nie małą krytyką ale cóż... przynajmniej będe wiedział co powinienem poprawić lub czy w ogóle do czegoś mój modelik się nadaje.

 

No więc do rzeczy. Low poly model zrobiłem w 3ds maxie, high poly w Mudboxie, textury w Photoshopie i Mudboxie... (sample krwi i siniaków z neta ale mocno podprawione w PS). Screen'y prosto z viewportu max'a (podprawiłem lekko dodając delikatny glow w After Efects'ie), użyty shader: "Xoliul Shader". Stworzenie całości zajeło mi około 10 dni.

 

06zombie.jpg

zombiemix.jpg

 

...

 

Piszcie co myslicie na temat mego zombiaka, z góry dzieki za wszelkie słowa krytyki, które moga sie okazac mi bardzo pomocne :)

 

Pozdrawiam

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Jak na początek jest spoko.

 

Nie będę tutaj niczego krytykował - bo sam nie mam dużo wyższego poziomu, ale musisz sie nastawic na to - że trzeba mieć coś dobrego żeby to tutaj wrzucać. Dlatego z punktu widzenia mniej doświadczonych użytkowników forum - nie dzieje się to za często - a zamiast kreatywnej uwagi - dostaniesz... reprymendę :)

 

Nie zrażać się - tylko pracować dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności