Jump to content

Animacja 2D, "Chciałam tylko być"


mieszczuch88

Recommended Posts

Chrupek nie wiem o co ci chodzi, to jest mój punkt widzenia, jeśli jesteś za aborcją twoja wola, i nie mieszaj do tego kościoła, bo kościół nie ma z tym nic wspólnego. Bez kościoła uważał bym tak samo, że aborcja bez podania konkretnego argumentu, czyli że życie matki jest zagrożone, lub dziecko nie będzie wstanie normalnie żyć, jeszcze to mogę zrozumieć, ale tylko dlatego, że dziecko jest dla nas niewygodne- tego nie dopuszczam.

 

ola-f, nie wiem o co chodzi ci z tą obecną techniką animacji, ale żeby animacja była płynna musiał bym użyć przynajmniej 20 klatek na sekundę, a mam tyle pomysłów, że nie wyrobiłbym się. Bardziej skupiam się na treści niż na formie, chociaż z czasem będę próbował to wyrównać. :)

Link to comment
Share on other sites

Nad formą musisz poważnie popracować.

Widziałem inne twoje animacje i nie chodzi o to żeby wyglądały jak SpiritedAway ale chociaż jak Reksio - na razie formalnie to są szkaradki jak dla mnie, brakuje ogólnie estetyki.

Treści nie oceniam, ale mi się podoba - wykonanie wręcz odwrotnie.

Link to comment
Share on other sites

Animacją zajmuję się dopiero od roku, więc jestem na samym początku, i nie ma co mówić o tym czy technicznie jest dobrze. Co do mojego stylu uważam, że nie jest żle. Ale szkoda, że nie oceniasz treści, w końcu co po animacji która technicznie jest rewelacyjna a pod względem fabuły czy treści bez sensu. Na razie skupiam się na treści, bo to jest dla mnie najważniejsze. :) Ale dzieki za krytyke, jest ona bardzo potrzebna do rozwoju warsztatu :0

Link to comment
Share on other sites

Animacją zajmuję się dopiero od roku, więc jestem na samym początku, i nie ma co mówić o tym czy technicznie jest dobrze.

 

Mylisz się. Jeśli nie teraz, to później będziesz tylko zawiedziony zmarnowanym czasem i druzgocącą krytyką.

 

Ale szkoda, że nie oceniasz treści,[...] Na razie skupiam się na treści, bo to jest dla mnie najważniejsze.

 

Możesz mi wierzyć - nie chcesz oceny treści na Forum publicznym.

Dyskusje etyczne powinny toczyć się w innych miejscach.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że oczekujesz bardziej oceny treści niż jakichkolwiek wskazówek. Może wrzuć na onet.pl jak widzisz większośc nie chce się wypowiadac, by nie zrobil się chlew, gdzie indziej się nie będą powstrzymywać.

Link to comment
Share on other sites

Animacja spoko, widzialem gorsze od studentow ASP.

 

Tobie brakuje umiejetnosci rysunku. Kreska jest brzydka, widac, ze reka nie jest wyrobiona. Popracuj nad tym, wiecej rysuj z natury. Kazdy animator Disneya musial rewelacyjnie rysowac, zanim pozwolili mu animowac.

 

 

edit: i chociaz tak naprawde sposob przedstawienia problemu w Twojej animacji wydaje mi sie naiwny, a poglad na aborcje mam calkowicie odmienny, to uwazam, ze fajnie, ze chcesz opowiedziec cos swoja praca. Jezeli jest to dla Ciebie wazny temat, to super. Rob to, o czym chcesz mowic ludziom, a nie to, co chca uslyszec:)

 

Odwaliles kawal roboty, byle do przodu.

Edited by Reanimator
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy