Skocz do zawartości

Scena 3D: \"Szachy\"


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to już było, ale chcę przedstawić swoją wizję ;] Nad scenką troche siedziałem... w sumie proste bryły ale figurki to żmudna robota (nie robiłem ich pojedynczo). Scenka renderuje się 8 min na kompie Athlon XP 1800+, grafika zintegrowana MX 400 i 394 RAM DDR...myszka AU-tech... ;] Software - Max 5 bez dodatków ;] Właśnie szukam brazila...

 

szachy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szkoda troszke swiatla.....widac ze jest to swiatlo omini....bo jezeli byl by to object-light to cienie byly by bardziej rozproszone wraz z ich odlegloscia....

ogolnie jest spoko ale lepiej by wygladalo gdyby szachy byly porozstawiane....no i niestety pusto tam dalej taka niepewna ciemnosc.....tyle odemnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi sie materiały na figurach i szachownicy. Ze stolikiem jest troszke gorzej. Z lampą tez nienajlepiej, ale bardzo fajnie wyszedł ten glow na kloszu. Tak jak juz zostalo wspomniene - oświetlenie do poprawy:)

Poza tym - całkiem przyjemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełko zapałek i zapałka to moja inna praca ;]

 

http://3d.goblix.com/gfx/big/faja.jpg

 

A z oświetleniem to ja zawsze mam problemy ;]

Mogę to zmienić a tu dodam tylko linka do nowej pracy... nie ma sensu wstawiać całej... jeszcze moderatorzy mnie pojadą że robię WIP\'a ;] hehehe

 

Beatou

 

P.S. Jak poprawię to zapodam new szachy ;]

P.P.S. Właśnie się dowiedziałem że scenka poszła z formatkiem ;] Tak to jest jak się zapisuje sceny w katalogu Max\'a.....no ale przynajmniej fajkę mam ;]

 

[Wyedytowany dnia 4-7-2004 > Beatou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności