Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Witam,

 

kolejne portfolio, pewnie przez długi czas pozostanie ostatnim:

http://minimalistyczny.net/

 

Aktualnie szukam zleceń, więc jak są jacyś chętni to pisać śmiało :)

 

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 5
  • Wyświetleń 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

no folio jest czytelne i to najwazniejsze. Czemu nie masz zlecen? Zawalasz terminy?

Napisano

folio fajnie wyglada, ale napisal bym gdzies jasno co i dla kogo robisz. Dla przecietnego czleka ktory szuka kogos kto mu zrobi logo albo stronke dla firmy napis "adobe illustrator" wiele nie powie.

Napisano
  • Autor

ola-f - nie mam pojęcia... :) jeszcze mi się nie zdażyło zawalić

mirach - założenie jest takie, żeby to projekty mówiły same za siebie... :)

Napisano
  Cytat
mirach - założenie jest takie, żeby to projekty mówiły same za siebie... :)

 

wiesz, idea jest naprawde dobra, tez wole folia ktore prezentują prace niż opowiadają jaki to prze super jest ich tworca. Chociaz mialem juz pare przejsc (w rodzaju klieta pytajacego czy animacje arch-viz rysuje sie w photoshopie) ktore uswiadomily mi ze dla wielu ludzi to co robimy to kompletna czarna magia. Do tego wrzucenie odrobiny tekstu z ladnymi slowami kluczowymi nigdy nie zaszkodzi jesli chodzi o wyszukiwarki.

 

pozdrawiam

Napisano

Ładnie ;) też ostatnio robie szablony stron www, loga, plakaty i w ogóle...a jeszcze portfolio nie mam...muszę się zabrać za to ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności