Skocz do zawartości

obiekt3d: głośniki i wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

hej oto moja pierwsza praca którą mogę uznać za udaną(przynajmniej dla mnie ona jest udana:D)bawiłem się z tym jakiś dzień albo dwa, miesiąc temu chyba. Dorobiłbym więcej tylko że komputer już kompletnie nie dawał rady:/ Już nic nie będe zmieniał (chyba że dopiero jak kupie lepszy sprzęt który by to wytrzymał) więc prosze o wasze komentarze. Od razu mówie że ten materiał czarny to taki chciałem żeby był. Bo właśnie taki chciałem uzyskać (no może jedynie wzmacniaczowi bardziej plastikowy ale komputer...).

No i jak?

 

glo.jpg

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > gutek]

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > gutek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeee a kable, skale itp... trochę więcej światła no i trochę otoczenie (którego nie ma) nie pasuje ;] Zrób to bardziej jednolite.. białe albo coś... no chyba że zamierzasz wstawić to spowrotem na biurko ;] Obudowa głośników troche nie wygląda.. czy to jest jednolity box?? bo jak tak to chyba przedni panel powinien troche się różnić od obudowy...

Nie wiem... obudowa szara (taka jak jest) a przedni panel czarny?? U mnie tak jest na głośnikach...

Pozdro,

Beatou

 

P.S. Przydała by się jakaś kameralna impra w tle ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obudowa faktycznie jest zwykłym boxem..., textura wzmacniacza to ten chrome albo metal (cos takiego) z podstawowej biblioteki maxa, a niestety nie umiem robić teksturek (tym bardziej tak dokładnych) to napisów nie zrobiłem. Podłoge może zrobie, ale tak jak pisałem kabli i takich rzeczy dodawać nie będę, przynajmniej nie teraz bo jajko idzie znieść przy moim komputerze podczas samego choćby czasu otwierania tej sceny, a potem każde kliknięcie oblicza sie przez około 30 sekund albo dłużej (nie liczyłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutek: moze sprobuj zainstalowac nowe sterowniki do grafy teraz sa catalysty 4.6, albo poprobuj z roznymi wersjami

dziwne ze ci zacina

chociaz jak mialem maxa to mi przycinalo w vievportach, ale kilka dni pozniej przesiadlem sie na maye to juz nie rozgryzalem o co chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe może dałeś 300 segmentów na boxy?? Na takim kompie nie powinno się ciąć... ja robiłem większe prace na 433 Mhz... z myszką z dwoma przyciskami... ;]

Może masz za dużo bajerków poinstalowane albo programy typu kazaa, winamp i gg w tle ;]

Pozdro,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności