Jump to content

Wrocław - walka Adamek-Kliczko - gdzie można iść po walce?


Polacco
 Share

Recommended Posts

Najprawdopodobniej się wybiorę, a ponieważ będę musiał wracać PKP i w związku z tym czekać, to takie pytanie do Wrocławian: czy po 24.00 będzie można w centrum zjeść jakąś pizze, obejrzeć coś w kinie, czy raczej czekają mnie miłe chwile wśród bywalców dworca?

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie seanse w kinach zaczynają się po 23 z tego co kojarzę. Na wszelki sprawdź na stronie multikina może akurat robią jakąś noc z np. thrillerami albo coś w ten deseń. Na brak miejsc gdzie można coś zjeść raczej nie powinieneś narzekać, pochodzisz dookoła rynku to na pewno coś dla siebie znajdziesz - jak nie pizzerie to na bank jakieś fajne miejsce gdzie można wychylić browar po wygranej Adamka ;]

Link to comment
Share on other sites

To jak przy walce foremana z alim. Jeżeli przegra powiedzą że jest do niczego. Jak wygra że zlał dziadka;D Panek: A dlaczego nie ta liga? Adamek ma IMO duże szanse ze względu na dużą ruchliwość na nogach i genialną technikę - pod tym względem bije obydwu kliczków, którzy po prostu mają długie łapy i ciężką prawą. Szybkość ciosu ma taką samą jak przy poprzedniej wadze. Właśnie praca nóg i szybkość będą jego największym atutem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy