Jump to content

Łączenie animacji

misiek100
 Share

Recommended Posts

Witam! Mam male pytanko: mam np dwa takie pliki stworzone w maxie 5: scena1.avi i scena2.avi. W jaki sposob mozna zrobic z tych plikow jedna animacje? Czy jest to mozliwe w maxie czy som potrzebne do tego jakies progsy (w takim razie jakie)?

Pozdrawiam wszystkich ;)

Wiec tak tez mam wirtual Dump ale w nim podstawiam muzyke lub dzwieki pod aviki

nie wiem jak w maxie 5 ale w 4 była mozliwosc robienia filmów z avików łączenia ich i nawet dziweku przytum dostawiania w wszystko to w maxie 4 ktrego uzywam . Wiec tak jak pamietam

Wejdz to menu \"render\" i poszukaj tam

video post ( lub cos takiego )

Otworzy ci sie okienko poszykaj tam w nenu górnym przycisku addfile ( czy cos takiego ) potem on ciebie bedzi eprosił o wskazanie avika .

Nastepnia klikasz nizej i znowu to samo dodajesz nastepnego avika

Potem masz taki załżcznik jessssu jak one sie nazywały ależ ja ciebie zakrecam wierze ze sobi poradzisz , Potem mozesz sobie popróbowac jak je łaczyc dajesz im kaltki gdzie siąkoncżą twoje filmy lub pojedyncze klatki

Tak jest w maxie 4 jak jakies pytania prosze o kontakt

Ja polecam Adobe Premiere Możesz w nim łączyć prawie wszystkie typy plików filmowych, a w najnowszej wersji (chyba 6.5) mozna łączyć divx\'y. Poza tym program ma dużo bajerów, jak wstawianie płynnych przejść z ujęcia do ujęcia, mozliwość dodania dźwięku. Wszystko to jest proste i intuicyjne. Ja używam tylko tego! :cool: