Skocz do zawartości

POSTAC3D: The Head


Dr0cK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy się orientujesz ale nie tak powinny przebiegac mięśnie okrężne ust. Przejżyj jakiś atlas anatomii, albo coś bo za bardzo są one napięte w okolicy nosowej, ale ogólnie bardzo fajnie :)

 

Pozdrawiwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

textura slaba , te szczegolu o ktorych mowiles wygladaja dosc dziwnie bardziej jak rozstepy niz jak szramy badz zmarczki w sumie to one bardziej psuja niz poprawiaja wyglad glowy . Druga glowa znacznie lepsza tylko popraw nosek bo wyglada jak by w mlodosci dostal z patelni od swojej starej. W pierwszej pracy troche za szeroka szyja i ta dziwna qlka na gardle :o pozatym znizsz troche uch bo jest zawysoko i moim zdaniem troszke za male i jeszcze za bardzo przyrosniete.

 

Ale ogolnie bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz znieksztalciles mu czaszke i zrobiles z niego ufoluda :o zobacz na jego czaszke wydaje sie jak by on dostal zylaskiem w czolo i tak juz mu zostalo . Tyl glowy za malay wzgledem zuchwy , ucho kompletnie za male i w zlym miejscu. Nadal przyczepie sie do texturek miejscami rozciagaja sie te \"pory\" i wyglada to jak gigantyczne rozstepy

 

[Wyedytowany dnia 14-7-2004 > KLICEK]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK: tzn on wyglada tak jak mial wygladac...

troche groteskowo...

w kazdym razie mi tak odpowiada i chyba tego nie bede zmienial.

Co do tekxtur to zdaje sobie sprawe ze rzeczywiscie troche mijscami sa rozciagniete, lecz juz i tak sie nie da zabardzo nic z tym zrobic....

 

Sek w tym ze chce powoli sie zabrac za cos nowego, gdyz ten model byl dla mnie przede wszystkim forma cwiczen i nauki. Bo tak gruncie rzeczy to nie przedstawia nic sensownego..:)

Kolejny bedzie lepszy( mam nadzieje) :D

 

Pozdrowienia..

 

P.S.: To nie oznacza ze juz nie bedy przy nim siedzial...

napewno do niego wroce...to jest taki worek treningowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzymaj !!!

 

Ale model naprawde warty poswiecenia uwagi i szkoda z niego rezygnowac.

 

Texturki ? Dlaczego nic z tym nie mozesz zrobic ? daj nowe mapowanie byle dobre ! i obazgraj texturke razem z bumpem , disp i bedzie modelik ql swiezynka i w ogole :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności