Jump to content

Portal: No Escape - making of

adek
 Share

Recommended Posts

Filmik jest mocno słaby - mówię o finalu, nie making-offie. Może nie pod względem technicznym, ale pod względem logicznych bubli. Np: gdy strzela w 2 ściany naprzeciwko siebie i patrzy sobie na plecy - perspektywa widziana przez portale wskazuje na to, że pokój ma jakieś 3 metry szerokości, podczas gdy wcześniej widzimy, że mia około 8-10.

Pomieszczenia są dalekie od fajnej czystości z oryginału.

Nie skumałem czemu nagle wyjeła portalguna ze sciany.

Filmik jest mocno słaby - mówię o finalu, nie making-offie. Może nie pod względem technicznym, ale pod względem logicznych bubli. Np: gdy strzela w 2 ściany naprzeciwko siebie i patrzy sobie na plecy - perspektywa widziana przez portale wskazuje na to, że pokój ma jakieś 3 metry szerokości, podczas gdy wcześniej widzimy, że mia około 8-10.

Pomieszczenia są dalekie od fajnej czystości z oryginału.

Nie skumałem czemu nagle wyjeła portalguna ze sciany.

no to faktycznie jest mocno słaby, pewnie to samo powiedz o marixie, chyba nie musze ci mówić ile miał błędów tego typu

No to zachwycajcie się każdą produkcją jaka jest pokazywana. Ja rzadko narzekam, bo wole już nic nie pisać, ale teraz się nie powstrzymałem, bo gra mnie zauroczyła, a film nie przekazuje w ogóle jej klimatu.

Swoją drogą wy też nie zrobiliście nic, poza narzekaniem, wytykając moje narzekanie.