Skocz do zawartości

Portal: No Escape - making of


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Filmik jest mocno słaby - mówię o finalu, nie making-offie. Może nie pod względem technicznym, ale pod względem logicznych bubli. Np: gdy strzela w 2 ściany naprzeciwko siebie i patrzy sobie na plecy - perspektywa widziana przez portale wskazuje na to, że pokój ma jakieś 3 metry szerokości, podczas gdy wcześniej widzimy, że mia około 8-10.

 

Pomieszczenia są dalekie od fajnej czystości z oryginału.

Nie skumałem czemu nagle wyjeła portalguna ze sciany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik jest mocno słaby - mówię o finalu, nie making-offie. Może nie pod względem technicznym, ale pod względem logicznych bubli. Np: gdy strzela w 2 ściany naprzeciwko siebie i patrzy sobie na plecy - perspektywa widziana przez portale wskazuje na to, że pokój ma jakieś 3 metry szerokości, podczas gdy wcześniej widzimy, że mia około 8-10.

 

Pomieszczenia są dalekie od fajnej czystości z oryginału.

Nie skumałem czemu nagle wyjeła portalguna ze sciany.

 

no to faktycznie jest mocno słaby, pewnie to samo powiedz o marixie, chyba nie musze ci mówić ile miał błędów tego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zachwycajcie się każdą produkcją jaka jest pokazywana. Ja rzadko narzekam, bo wole już nic nie pisać, ale teraz się nie powstrzymałem, bo gra mnie zauroczyła, a film nie przekazuje w ogóle jej klimatu.

 

Swoją drogą wy też nie zrobiliście nic, poza narzekaniem, wytykając moje narzekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności