Jump to content

Softimage XSI 6.01 i Windows 7


gryzon

Recommended Posts

Witam !

 

Ostatnio wróciłem do freelancerki i po zmianie komputera przyszło mi zainstalować na Windows 7 Softimage XSI 6.01 Fundation. Nie da się poprawnie odpalić License Menagera. Co robić ? Borykał się ktoś z was z takimi problemami ?

 

Pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Udało się odpalić License Managera ale nie mogę pobrać licencji. Support Softimage wymarł. Czy ktoś wie jak zainstalować klucz który posiadam z tamtego systemu w postaci pliku .req ? Podejrzewam że nie zadziała. Alibaba a Ty się nie orientujesz jak postawić teraz ten program ?

Link to comment
Share on other sites

Alul nic z tego, a Ty też jesteś w takiej sytuacji jak ja ? Wszystkie wersje starsze niż 7.5 poszły na emeryturkę. Jeśli do pierwszego września nie zdążyłeś upewnić się że Twój komputer zdoła pociągnąć bez reinstalacji XSI przez następne kilka LAT to możesz sobie teraz najwyżej ładnie położyć pudełko z instalką na półeczce i wspominać te fajne stare czasy kiedy na świecie byli jeszcze normalni producenci oprogramowania a polityka ich była przyjazna i otwarta na freelancerów i ludzi z małą kieszenią a nie tylko mega wielkie korporacje. Powiedzcie choć jakieś dobre słowo na ukojenie moich nerwów.

 

jeszcze takie coś:

http://xsisupport.wordpress.com/2011/06/03/software-retirement-notice-for-xsi-7-01-and-earlier/

Link to comment
Share on other sites

Jestem dumnym posiadaczem 2012 SAP. Gdy doszło do przejęcia wykupiłem SAP w promocji i od tamtej pory v7 płacę subscription. Ja kupowałem przez Rupik pvp. Wszystko załatwiałem przez nich. Ale takich firm jest kilka i możesz spróbować przez każdego resellera. Przynajmniej ja bym tak próbował.

 

Autodesk Polska będzie miało to w dupie wiem bo małe firmy i osoby fizyczne mają w głębokim poważaniu.

Link to comment
Share on other sites

No ale muszę kupić Softimage 2012 płacąc pełną kwotę. W tamtym czasie kiedy było przejęcie byłem za biedny na to aby sobie pozwolić na rozszerzenie. Teraz żałuję bo warto było pożyczyć gotówkę i przełamać barierę której teraz się nie da przebić. Czyli teraz muszę wydać jakieś 16500 zl brutto z tego co pisał niedawno Toomek. Cholerny świat. :/ Gdybym jakimś cudem odzyskał tamten komputer to i tak nie postawie Softimage 6.x Fundation na nim, a to dlatego że po reinstalacji systemu prawdopodobnie trzeba ponownie reaktywować licencję. Widzę to trochę jako wielką niesprawiedliwość i oszustwo. Rozumiem że była możliwość rozszerzenia wersji ale powinni pozwolić freelancerom dalej używać tamtego Softimage XSI 6.x do 7 za które przecież wzięli forsę. Sprostujcie mnie jeśli moje myślenie jest skrzywione :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy